FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: zlomenina členka

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "zlomenina členka" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    mišela04.02.09 18:55??.??.16.80

čauko,chcem sa opytať či mal niekto skusenosť so zlomenim členkom a pod.polamala som si vnutorny aj vonkajši členok,po 3tyzdnoch bez zatazovania,mi teraz dali opatok na sadru,a mam zaťažovať,lenže neviem ako na to,neviem sa postaviť na tu nohu,chodiť proste to nejde.chodim stale pomocou barli.ak viete nejaky postup ako zacať postupne davať do pohybu nohu,budem vďačna.dik

• daddy11.10.12 23:24??.??.234.199

Ahoj vsetci, mal som v roku91 zlomeny clenok, trvalo to dlho pokial sa to ako tak dalo zas do kopy. Potom som, zasiel, po rokoch na prvy trening odkial ma oodviezla sanitka, den na to operacia - vraj zanedbana liecba predchazdajucej zlomeniny, potom druha, tretia a stvrta operacia. To vsetko pocas styroch rokov. Od vtedy preslo dlho casu, no dnes mam opat bolesti, v stoji, pri chodzi, v klude - nie je to stale, ale cim dalej je to horsie. Z clenka mi akoby tlaci bolest do predkolenia, pocit ako keby mi tam cosi vrtalo, trpne mi cela noha. Pocul som, ze to moze byt sposobene nejakou infekciou, resp. poskodenim nervov........nevie niekto o co by tu mohlo ist, neviem si rady. Dakujem

• moniqa8704.02.09 19:02??.??.95.245

no ja som mala dolamany aj vnutorny aj vonkajsi... mne to museli aj operacne dat dokopy....
    musis sa proste odvazit, ja som strasne chcela uz chodit, takze som strach mala len z toho, ze si s tym nieco vyvediem

• moniqa8704.02.09 19:02??.??.95.245

a hlavne musis pomalicky...
    ja som si zo zaciatku, ked som zacinala chodit tu nohu ani poriadne necitila... stale mi trnula

• martinka:o)04.02.09 19:41??.??.106.166

začni napr. len cestou na wc bez barlí, musíš pomaličky radšej sa pridržiavaj steny. Ja som pol roka po tom čo mi dali sádru dole nemohla a nevedela som ako sa uteká :o) všetko chce čas radšej nerob nič nasilu. držím ti palce a teraz takmer po 10 mesiacoch stále nemôžem ohýbať nohu v členku tak ako predtým, ale doktor povedal že sa to časom uvoľní. Tak ani ty sa neboj a uvidíš, že zasa budeš skákať ako predtým úrazom

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch