prosba o radu, RNG

Príspevok v téme: prosba o radu, RNG
wikki

dobry den,nechcem otravovat,len poprosit o radu,kedze ste tu na fore taky guru pripodnej liecby:)liecim sa na gynekolog. problemy,casty vytok,biely,bez subj. tazkosti,lekar ma dhlo presviedcal,ze to je normalne,ale potom pri kultivacii vysiel streptokok,po prelieceni antibiotikami zase E.coli a takyto kolotoc mam uz dlho,chcela by som skusit vyrobky l ktorych tu casto pisete,GSE a spol,viete mi poradit ktore a v akom davkovani?dakuem veeeelmi

RNG

wikki,, dnes je svet globalny, musite sa naucit objednavat veci na nete aj zo zahranicia. Nemozete ocakavat, ze male miestne lekarne, ktore su vlastne na predavanie liekov budu drzat vsetky specialitne potravinove doplnky.
To je za prve nemozne,
za druhe pridrahe(lekarne nedovazaju priamo ale kupuju od miestnych distributorov) a naviac
je to konkurencia ich hlavnemu tovaru, liekom.

wikki

aha,tak skoda,ze nezijem v USA:) tak skusim pozhanat manozu niekde v lekarnach a GSE asi len tak nezozeniem,aj ludia tu na fore pisu stale dookola,ze sa neda zohnat...dakujem za Vas cas,ste super:)

RNG

Ja som kupil D-manozu z katalogu Swanson vitamins.com
Neviem co je na Slovensku v rozlicnych lekarnach a internetovych obchodoch a specialitnych obchadoch. Ja zijem v USA a na Slovensko sa dostanem snad na par dni kazdy druhy rok.

wikki

RNG,dakujem,nevedeli by ste mi poradit aj manozu bez propolisu?lebo ten nemozem kvoli alergii:(a zozeniem na Slovensku aj GSE,alebo mi ostava len Citrovital? aj ten,tak vo vyssej davke ako GSE?

RNG

na zlepsenie travenia, ocistenie criev a ocistenie tela od roznych zamoreni treba vlakniny, kyseliny, enzymi a probiotika.
A vyhubat sa vsetkym rastlinnym tukom okrem panenskych, lebo zapchate tukove pory su zo stvrdnutych rastlinnych olejov, ktore boli chemicky vyrazene upravene a prehriate.
Bez zapchania mazovych kanalikov nemozu vzniknut acne.

zu17

RNG zinok beriem kazdy den uz cca 2 mesiace. Problemy mam asi od Vianoc...teraz ma poslala moja lekarka na sono, potom asi gastro tak dufam, ze sa nieco najde, lebo som uz zufala... :-(

RNG

zu17, helikobakter poskodzuje travenie a vyraba v tele toxiny.
Koza je jeden z organov, kadial sa zamorenie vyhadzuje.
Helikobaktera treba zatlacit co najviac, a to dokaze napr pravidelne branie zinku. Da sa aj uplne zniocit antibiotikami alebo roznymi antimikrobialnymi-problem uz mnohokrat diskutovany na fore.
Zinok zaroven potlaca vyrobu dehydrotestosteronu, ktory sposobuje zvysene vylucovanie z tukovych zliaz a teda suvisi s podkoznymi hrckami, z ktorych sa vyvinu hnisave acne nakazou cez kozu.

RNG

vikki, D-manozu treba pouzivat pol lyzicky kazde 3 hodiny. Doba vymytia streptokokov pri tejto davke je 3-4 dni. Odporucam pri tom brat aj probiotika na posilnenie imunity.
D-manozu mozes dostat od ceskej firmy MEDA(kombinovane s propolisom a vytazkom z cranberry=brusnici podobne) ale ber najmenej dvojnasobne davky, ako oni odoporucaju, inac sa toho nezbavis dostatocne rychlo.

zu17

Dobry den RNG, chcela by som sa spytat, ci akne na licach suvisi s nejakym zapalom zaludka, prip. helicobacterom??? Prosim o radu, ide o akne, ktore som nikdy nemala ale zacala som mat problemy s travenim a tak to pripisujem k tomu... Dakujem velmi pekne