Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest hlavy

tominkoooooooo

no neviem mozno to je tak... pojdem ku doktorke nech mi zoberie krv a pojdem aj k ocnej. pijem asi dost ked som bol mensi pil som viac ale myslim si ze je to dobre a moze to byt aj z chrbtice... dikes ludkowia

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?ak to príde viackrát sory nechce mi to odoslat

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

a v inom príspevku si písal, ze mas suché oci, oci su prepojené s mozgom, nemoze ta boliet preto hlava? nemá to nejaký suvis?

nasta58

nasta58

nasta58

motajtomin, mozno skus vylucit nejaké potraviny niekoho moze boliet aj od cokolady nejedol si cokoladu? alebo nehladujes?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk