problemy so spermou?

Príspevok v téme: problemy so spermou?
motajtominoooo

dobry prosim vas chcem sa vas na nieco spytat... ked som s mojim dievcatom a som vzruseny a nemame sex a potom ked sa spravim tak mam spermu ako vodu a nieje biela ale priezracna a riedka je to normalne ? ked niesme spolu a spravim sa tak je to oki. a ked som napr moc vzruseny a nic nieje tak ma moze boliet podbrusko z toho ? dakujem

tomaskoooo

hej pomozem si sam a potom to prejde uz... ale ked ma to boli tak iba prava cast... a ta sperma to je normalne ze je taka vodava viac a ze je skor priehladna? inak moze to byt aj tym ze od tepla?

1BEN1

To ze ta boli brucho a semenniky potom ako si bol dlhu dobu vzruseny a nakoniec nedoslo k vyvrcholeniu je uplne normalne. Vsetci muzi to tak mame. Je to asi tym, ze sa nahromadi tlak v bruchu a v semennikoch, ktory sa chce uvolnit, ale neuvolni. Tak povedz pekne priatelke, ze ked uz s niecim zacne tak nech to aj dokonci (tvoje vyvrcholenie), aby sa nahromadeny tlak mohol uvolnit. Alebo nech ta zbytocne nedrazdi, ked nema v umysle veci dotiahnut dokonca. Je to aj otazka zdravia a ak to aj tak nedokonci dokonca, radim aby si si potom doma pomohol sam (ked je ona neschopna), aby sa ti trochu uvolnilo/ulavilo. Zelam vela zdaru.