KTORU ANTIKONCEPCIU POUZIVATE???

akinom007

nez ako/ 1. zhorsena imunita strasne casto som bola chora
2. neustale vytoky kazdy mesiac
3. padanie vlasov
4.pigmentove skvrny
5.celulitida(pritom som z HAk VOBEC nepribrala)
6.pri jednej Hak ziadna menstruacia ale v case ked mala byt som sa citila akoby som ju mala strasne bolesti, nalady , jednoducho bolo mi zle
7.suchost posvy
a vela vela dlasich problemov

nez ako

luliii..a co ti vyslo v testoch? neviem ako to mam chapat-co zle?
a ked tu uz vsetky pisete ze je to bordel..tak aj napiste konkretne, co to ten bordel vlastne je..vsade len citam ze je to svinstvo, bordel, uz to nikdy nechcete..tak teda...

akinom007

Cilest, Minisiston, Lindynette, Jeanine, yadine ani s jednou som nebola spokojna po case pri kazdej nastali problemy ale nie hned po roku a viac. uz neberiem nic ani nechcem, je to bordel

infinity

Aj ja som raz premyslala nad HAK,ale dnes uz viem ze je to svinstvo a mozem na to povedat len nikdy! Moja kamaratka mala s HAk cisty (nieco ako nezhubne nadory) na vajecnikoch a beha koli tomu stale po doktoroch a dokonca uz ani nemoze mat deti,myslim ze su aj rozhodne lepsie veci ako HAK,skus napr. spermicidny krem.....=o)

luliiii

jasne ze skodi, a najhorsie je na tom, ze si to castokrat zeny ani neuvedomuju,...mne takisto rok nic nebolo, proste vsetko doslova IDEALNE, dokonale, menej bolesti pri kramoch, kratsie, pravidelne, chraneny sex a pod... az raz jedny testy a ostala som vyvalena ako PUK!!!

Keby ze mi pocas uzivania bolo zle, alebo co,...ale NIC, vsetko bolo uzasne, myslela som ze nic lepsie ako HAK neexistuje. No mylila som sa -kym neprisli testy a neukazali pravdu ! ! !

luliiii

bola som zdrava ako ryba, lekarku som nepoznala, teraz nemam ani cast striedat setkych doktorov, ku ktorym musim chodit kvoli tomu co mi HAK sposobila... nie su to len latentne dosledky, ale aj manifestne, teda zjavne (prisla som o vlasy), dopad: srdce, oblicky...znizena moznost, resp. ziadna moznost otehotniet... HAK? uz o nej nechcem pocut!!!!!! a pritom som za nu platila vyse 1300/3mesiace