Postava zeny

vratko18

Neviem či to je ale mne sa pacia plnostihle ale velmi ked majú niečo na sebe ne len kost a koža to ani nesu ženy ked chces tak napis Vratko18@azet.sk

nieconatejmarybude

baby, a mozem nejako pomoct... ta vam urcite odporucam pit aspon 2 litre caju... ale bez cukru a kysleho...
Ja pijem zeleny ... najprv mi bol k otporu ale uz som asi normalne na nom zavisla...
A uz mi aj chuti :) je to aj o zvyku.. dostatok tekutin, trosku pohybu a pozitivne myslenie robi divy :D
Ja sa citim lahsia aj nohavice ktore mi boli prednedavnom asi 2 tyzdne dozadu doslova tesne a bola som v nich napraskana su mi dnes volnejsie :-))))
ale.. priznam sa ze sa trochu bojim postavit na vahu.... lebo sa nechcem sklamat ( znova) ... :´( tie nohavice sa neprali len viseli v skriny tak sa nemohli natiahnut :-))pozdravujem IRISKU :-D

vevinka

Baby co sa vam vsetkym robi??? Som tu nova ale co som si precitala co pisete a aj z ostatnych tak zacinate z anorexiou a z bulimiou.Co sa bojite ze pribertiete?A tebe Betka by som radila psychologa prepac ale musim ti to povedat:TY ZLE DOPADNES!!!!!Ja som sa tiez rozhodla ze schudnem aj ked si myslyim ze nemusim:-)) Mam 170 cm a 65kg a okolo bokou 100cm.Budem cvicit kazdy den viac ako hodinu a jest v pravidelne.Aj ked prijem budem mat asi 3000kJ

jaja

no ja si myslim,kmotra,ze o prejedanie v mojom pripade nejde,skor o nafuknutie brucha,zle travenie...riesim to teraz na inom fore kde sa tento problem rozobera..a aj soboty su nebezpecne,tak radcej papaj do 17,00 a potom len vodicku

kmotra

pozor na to prejedanie sa -hlavne v nedelu.polievocka,snicelka so salatom,palacinky a kavicka s kolacikom...niektorym je potom zle a vzdychaju,ze im rastie brucho,hoci cvicia kazdy den!komu je toto povedome?

jaja

no fakt neterba cvicit kazdy den,lebo potom sa aj tazko chudne,ked je postava taka ubyta a na brusnom svalstve som trosku pribrala "fuj" prec s tym do vianoc.5x jem,vela pijem a teraz ma caka este vianocne upratovanie,ale aj jedenie,tak dufam a verim si ze to dokazem.

kmotra

mam normalnu vahu,jem 5x za den,sladke aj slane,ale vela pijem(vody)a hlavne,sko hovori jaja,treba pohyb.chodit casto peso,po schodoch,tancovat po byte.a ja ma vyhodu v tom ,ze mam doma 3 chlapov,ktori mi zjedia to co upeciem aj navarim,tak sa ozaj neprejedam.a jaja,netreba cvicit kazdy den,staci 3x za tyzden.a kvalitnym milovanim sa da tiez udrzat dobra postava.