Postava zeny

giv

no,co si vsimam nazory muzov,tak vyblednute susienky nemaju radi.
takze zena by mala mat aj zensku postavu a k tej boky patria.a ake siroke...tak to zalezi od vkusu.jeden krasavec na stredej, co sme boli vsetke do neho zblaznene, nechcel ziadnu iba tie so sirokymi bokmi a tada velkym zadkom. No,proti gustu ziadny disputat.

rasto1

betka, pises ze mas boky ako beyonce. aj ked neviem, kto to je, predpokladam, ze to bude nejaka spevacka ci herecka, a ta urcite nevyzera zle,
takze neboj, si ok
a uplne suhlasim s tym, co pisal pauloo

salma

Rada by som prispela pretoze ma vasa debata zaujala.Je rozdiel sirsie a sirsie boky...zena musi posobit zensky ako celok a nie napriklad siroke boky kratke nohy a otrasna chodza...mam to stastie ze mam dobru vysku dobre miery a som sumerna.Robim modelku a nie som vobec vychudnuta prave taka akurat.Dakujem prirode ze ma tak pekne vyformovala.Ale myslim si ze na kazdej zene sa da najst nieco pekne len bohuzial krajsie zeny to maju tazsie lebo musia celit zavisti a hlavne od zien .Viem o com hovorim.Takze zenam velmi nwdoverujem.Majte sa pekne a majte sa radi take ake ste............

pauloo

no betka ja mám doma takú ženu ako asi ty,bola taká aj za slobodna a myslým,že ked ju milujem od zadu nie je nic krajšie ako držať tú krásnu riťku.neboj sa chce to lenm nájsť toho pravého. určite taký existuje.chce to čas

zds

Betka, lebu taki su zmagoreni casopisami a reklamou o stihlosti.
Pre zeny su typicke krivky. Pekne krivky = pekna zena.
Aj ked je to relativny pojem, sirka bokov do toho patri urcite tiez. No a hrud...to je snad jasne.

betka20

No tak ja mam sirsie boky a ide ma snich porazit.A ja som sa este s chalanom ktoremu by sa pacili sirsie boky nestretla.Tak preco potom kazdy pise ze sa mu pacia