Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stres ci depresia

Príspevok v téme: stres ci depresia
jarka:>)

Mam problem. Strasne zabudam, no mam iba 23 rokov, som roztrzita, nesustredena, proste nedokazem sa koncentrovat. Mam 2 deti, pracujem a studujem. No uz 3 tyzdne som s detmi vkuse zavreta doma, lebo maju vzdy nejaku nakazlivu chorobu a este aspon 2 tyzdne to tak bude. Nic nestiham, nemozem dodrzat stanovene terminy, nestiham robit skusky, o svojom zdravi ani nehovorim. Manzel je doma iba cez vikendy, sam ma svoje problemy, no ked tu nie je, vsetko je len na mne. Som stale nervozna, podrazdena, precitlivena a placliva. Asi 2 tyzdne krvacam aj mimo menštuacie. Trpim nechutenstvom a kedze som byvala anorekticka, zacinam mat obavy. V minulosti som zacala s anorexiou prave kvoli depresiam.
Naucila som sa vsak, ze vzdy musim mysliet pozitivne, tak zo vsetkych sil sa toho snazim pridrziavat, problemy si nepripustat a radsej riesit veci postupne, pekne pomaly, nie vsetko odrazu, snazim sa cvicit a nasilu jest.

Akosi sa mi vsak prestava darit, vsetko sa na mna akosi ruca a najhorsie je, ze nemozem ist ani len z domu. Ani len k lekarovi. Mam chut so vsetkym hodit, odist, ujst pred problemami, co sa vsak neda. Deti su velmi male a je nutna 24 hodinova starostlivost. Len kvoli nim sa este ako tak drzim. Potrebujem poradit, povzbudit a hlavne by som chcela vediet, ci je to len zo stresu, alebo ci zas upadam do depresie. Velmi sa toho bojim, je velmi tazke sa z toho dostat. Mne to trvalo niekolko rokov.

Za vsetky odpovede vopred dakujem.

tyrusqa

no klobuk dolu,mat dve deti a este studovat..pracovat..skutocne ta obdivujem.ja som tiez mavala take krvacania,moze to byt aj stresom, aj ubytkom na vahe.preco nemozes ist k lekarovi?a nebolieva ta podbrusko? musis na gyndu.

[zruseny12]

jarka,ak mas problem nejaky ako pises,musis skocit k lekar.ked nie cez tyzden tak cez vykend na pohotovost,lebo mozno mas zapal ked krvacas mimo menzesu...nenechvavaj to len tak,lebo sa dostanes este do horsieho problemu,mozno preto si taka unavena a atd.

delphia

jarka si unavena- to je pochopitelne. dve male deti daju zabrat- a ak si na nich len sama... tak sa necuduj. potrebujes sa vyspat, oddychnut. nema ti fakt kto pomoct aspon na par dni?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.