Mam problem so sexualnou vzrusivostou..

Príspevok v téme: Mam problem so sexualnou vzrusivostou..
waiter

Dobry den. Mam 18 rokov a posledny mesiac mam problem so sexualnou vzrusivostou, proste ako keby sa mi prestali pacit zeny, s tym su potom spojene aj problemy s erekciou a citim sa celkovo nejak zvlastne a niekedy sa mi tazko dycha... myslite si ze to moze sposobit cajovnik, ktory som si parkrat naniesol na penis, pretoze som cital o jeho neziaducich ucinkoch na tvorbu testosteronu??? Dakujem

mira

Waiter, muž a žena sú dva póly tej istej jednoty, ako plus a mínus. Sú protikladné a navzájom sa doplňujúce. Sex je prirodzený výboj energie medzi nimi, navzájom sa priťahujú ako oblaky pri búrke.
Protikladosť spočívala v ich historicky rozdielnych úlohách. Aby ich plnili, rozdielne sa i stravovali.
Ženy jedli jemnejšiu stravu, prirodzene "nasladko" ale bez cukru, ktorý nebol. Muži jedli aj mäso a silnejšiu a bohatšiu stravu.
Dnes sa tieto rozdiely stierajú, ženy jedávajú veľa mäsa a muži veľa sladkostí. Preto energetický náboj medzi nimi nevzniká, je veľa homosexuálov /teba nepočítam medzi nich, to len na ozrejmenie/.

Na zlepšenie energetickej príťažlivosti je potrebné aby muži nejedávali ženské sladkosti, hlavne rafinovaný cukor a tropické ovocie, aromatické a povzbudzujúce látky. Takto nestratie prirodzenú mužnosť.
Ženy by zase nemali jedávať toľko mäsa, vajec, syrov a slaných a údených potravín, budú žensky nežné a jemné.

waiter

no myslim si ze v tom bude nieco viac, kvoli tomu ze mi trpnu nohy niekedy...a nedostatok sexualnej vzrusivosti asi tiez nebude iba psychikou...