Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čooo a čo sex po rozchode?

Príspevok v téme: čooo a čo sex po rozchode?
muhahahe

Sme uplne pred rozchodom, vsetko je na trt, ja sa trápim, on si myslí ze sa nic nedeje a ze bude taký ako bol doteraz. cize ten vztah uz drží len toto moje "je koniec" ale som hrozne nadržaná, a dnes sa ešte chceme porozprávať ako to vlastne medzi nami je. ja som vlastne stále nadržaná a keby ste vedeli, aký je on v posteli?

preboha nemožem sa ponizit a ostat s nim spavat alebo zostat vo vztahu len pre toto....

ešte musim podotknut -ja ho stale uplne milujem, ale z jeho starny- asi tá nuda alebo čo a už nie je taký aký ma byť

nymfo

jaaj moja,presne ako ja...
nas vztah stroskotal ale sex je uzasny,on proste je bohovsky v posteli,urobi mi co iny vobec nevedeli,pri nom som furt nadrzana,teda aby si to chapala-este sme spolu ale je to o nicom...len o tom sexe

vyzneje to blbo-ale tiez je to asi ponizovani z mojej strany mat sex s nim po tolkych problemoch a trapeni,co mi narobil...

a preco sa rozchadzate???

jedine,co ti poviem...nie si sama,inak neporadim

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čooo a čo sex po rozchode? - Fórum - ZDRAVIE.sk