Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz mesiac ma trapi problem s erekciou

Príspevok v téme: Uz mesiac ma trapi problem s erekciou
lost

Mam 18 rokov a uz mesiac ma trapi problem s erekciou...penis mam akoby trocha necitlivy, ani pri masturbacii to nie je ok, nedokazem sa do takej miery vzrusit a erekcia prichadza oneskorene. Vseobecne sa citim divne, akoby mi pokleslo libido a do istej miery ma prestali pritahovat zeny. Cim to moze byt? Problemy zacali po tom ako som si aplikoval cajovnik na zalud...je to mozna pricina??? Ako sa to da riesit?

S-EXperimenta

Vyskúšajte komplexné porovnanie tabletiek na podporu erekcie a zvýšenie chuti na sex. Ponúkame nezávislé hodnotenia na www.sexperimentatorka.sk. Okrem iného nájdete odpovede na Vaše otázky a zaujímavý blog.

Tomas25

Kašli na drahé prípravky. Vyskúšaj prevenciu...zmeň stravu, začni športovať. Ak nepomôže ani toto tak možno budeš mať nejaký psychický problém. Pozri ja aj o tomto píšem blog www.vyzivovy-doplnok.sk . Prečítaj si a možno ti niečo pomôže :)

milotajan

ked je to kratkodobe vacsinou pomozu aj volnodostupne latky ako clavin z lekarne ak nepomozu tak potom uz lekar a vysetrenie

Latabar

tu nejde o to brat lieky plne chemie, ale su aj ine prostriedky a to pripravky ktore nemaju ziadne negativne ucinkyy

roman3475

Tabletky na erekciu Vigrax - track.buyvigrax.sk Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Vigrax funguje aj za nižšiu cenu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz mesiac ma trapi problem s erekciou - Fórum - ZDRAVIE.sk