Uz mesiac ma trapi problem s erekciou

Príspevok v téme: Uz mesiac ma trapi problem s erekciou
lost

Mam 18 rokov a uz mesiac ma trapi problem s erekciou...penis mam akoby trocha necitlivy, ani pri masturbacii to nie je ok, nedokazem sa do takej miery vzrusit a erekcia prichadza oneskorene. Vseobecne sa citim divne, akoby mi pokleslo libido a do istej miery ma prestali pritahovat zeny. Cim to moze byt? Problemy zacali po tom ako som si aplikoval cajovnik na zalud...je to mozna pricina??? Ako sa to da riesit?

poznam to

nee, napr. s nemocnicou v Karlovej Vsi a s Kramarmi mam skusenosti, a boli mili a doklande vsetko vysetrili, taku ochotu som este nevidel

poznam to

len to ti poviem ze v BA su brutalni lekari tam by sa trebalo dostat, ja tam chodim k jednej a je to uplne ine ako tu kde byvam...su k tebe mily a vsetko, nespravaju sa k tebe ako k zvieratu

poznam to

ja som tiez v tvojom veku, mna uz dlho trapia problemy s ereckiou aj s mocenim a bol som u urologa raz a povedal ze to je nic, ze len z prechladnutia a ani ziadne lieky nic, a vobec ma to nepreslo uz to mam dlho, v pondelok asi si vypytam papier k urologovy

lost

okej tak potom to asi bude z prechladnutia alebo potom uz naozaj neviem...kazdopadne zajdem este raz za urologom v najblizsich dnoch...

katkaxxx

pochybujem ze si bol a ze ti nepomohol.. to fakt pochybujem. a ak ano, tak chod za sexuologom. a ci to moze sposobit cajovnikovy olej - to neviem, nie som odbornik ale moj laicky rozum mi nasepkava ze nemohol..