aj napriek tomu mate nanho chuť?

Príspevok v téme: aj napriek tomu mate nanho chuť?
salamandra

Zeny ktore mate dlhsie vztahy alebo manzelstvo,poznate partnera dokonale aj napriek tomu mate s ním stale chut na sex? Ked som s manzelom chodila stale sme sa milovali odkedy sme manzelia uz to robim na silu a nedokazem sa urobit. Lebo ked vidim ako sa naje a nahlas si odgrgne, prdne hocikde,vybera zradlo zo zuba a vidim mu všetky plomby..je mi zneho zle. Spim s nim nasilu a pritom myslim len nato ake ma neostrihane pazury na nohach a vyrážky na zadku. Vy ked to všetko za tie roky vidite na svojich manzeloch nevadí vam to? Dokazete zazit pri nich orgazmus? A nehovorte mi ze tí vasi chlapi takí niesu...

wlada

To su take prkotiny salamandra :-)
Kazdy muz je spadnuty zo stromu,o tom si pred vydajom nepocula? Darmo sa certia,je to tak.Len homosexuali su ini,lebo su citlivi ako zeny.Takze muzi smrdia jak hovada,neradi sa sprchuju,maju radi smradek a teplo,nevadi im ze im smrdia nohy a ze botasky neboli v pracke hoci i cely rok - proste nestaraju sa o seba ako zeny /az na niektore vynimky nooo/

nechapem

no tak to ze ti takto nadava...hmm to by moj partner raz skusil povedat ze som kurva a letel by kadelahsie...s takym chlapom by som nedokazala viac byt. mozno som trochu tvrda a citliva z tejto stranky ale proste moj chlap mi nebude takymto sposobom nadavat, to proste nestrpim.. takze to ta este obdivujem ako to ty dokazes.. s tymi vecami o gragani a prdeni si stojim stale za tym..ale tie nadavky..to naozaj neviem co ti na to povedat..on nema k tebe ziadnu uctu ked toto povie?? neviem ale jednoznacne by ste si to mali poriadne vydiskutovat a uvidis ako sa to vyvinie.

colbert

no moj teda taky ako je tvoj urcite nie je!!moj sa o seba stara,grgnut si grgne,ale prdnut,to este umyselne nespravil a ani ja pred nim.jedine co ma privadzalo do zurivosti boli jeho veci pohadzane vsade naokolo.ale jednoducho som mu to povedala a uz si robi po sebe poriadok.a co sa tyka tich neostrihanych pazurov,tie si tiez striha sam,ale uz sa stalo,ze som mu pedikuru spravila aj ja.a nie preto,ze by som bola jeho sluzka,ale preto ze ma to bavi a lubim ho a nemusim potom tie pazury po nom vysavat :-)))

suns

salamadra, pokym si nevysvetlila, ako ti muz nadaval, tiez som si myslela ze asi nie si celkom v poriadku... On je VULGARNY, a to uz nie je len nevychovanost. Je HRUBY a ty sa ho mozno aj bojis... ten hnus k nemu chapem, keby mi nadaval do ku**, kopla by som ho do zadku! Ved mam svoju uctu! A co sa tyka spominanych sposobov - mam priatela 3 roky, zozaciatku to bolo take hanblive, ved viete, ale teraz uz nemame s nicim problem. Ved ked je clovek doma, ma sa citit prirodzene - teda aj spravat sa prirodzene. Preco chcete od partnerov pretvarku, ked je uplne normalne ulavit si?

kirusha

andy- ti preskocilo alebo co? ved ked zije muz so zenou tak preco by si nemohol grgnut alebo prdnut vo vlastnom byte.ved niesu cudzi ludia ze nemozu nic robit pre sebou alebo co.v konecnom dosledku ze to predsta ludske a robi to kazdy clovek.KAZDY!!! A BEZ VYNIMKY ... to ma zakazdym utekat na wc alebo na balkon alebo kde???

andy

Celú tému som nečítala, lebo je toho veľa, ale niečo áno a rada by som napísala svoj názor. Prdieť a grgať ako prasa pred partnerom? A to je už čo? Žiadna úcta? Možno je to aj chyba žien, ja som každého priateľa nenápadne na to upozornila, že také niečo neznášam a že to uráža moju dôstojnosť. A žiadny si to nedovolil, aj keď sme žili viac rokov spolu. Keď sa niekto bude vyhovárať na to, že to neudržal, tak by som mu povedala, že či sa mu také niečo stane aj na porade so šéfom. Fuj, humus. Nehovorím, že sa to nemôže stať nešťastnou náhodou, to sa už stalo každému, ale mal by sa vtedy ospravedlniť a ideme ďalej. Veď nie sme prasatá, jeden druhého by si mal vážiť. A neostihané nechty na nohách? Stihsj mu ich ty...

diablica

no, ja s priatelom este tak dlho nie som..ale robi to moj otec...hoci dikibohu nemusim s nim spavat..ale je to podla mna nevychovanost..ja netvrdim, ze clovek si nemoze prdnut...ale tak...s mierou..alebo na wc..alebo aspon niekam d vedlajsej izby...bo smrad ako v opicarni nie je zrovna sexi..

lilly2

salamandra,ja sa ti necudujem. Ak ta hlap oznaci takym sprostym slovom, a este to potom "zachranuje" tak chabym vysvetlenim o zamene vyznamov, tak fakt nevidim dovod, preco na nom hladat pozitiva. Ako by sa citil on, keby si mu povedala, ze je k...t, a potom sa "ospravedlnila" tym, ze v tvojom slovniku to znamena somar... myslim, ze odpovedat si vies... Nooo, nemas vela moznosti. Bud pozbieras svoju dostojnost, a zanechas lasku (som si ista, ze ho este stale lubis, inak by ta to vsetko netrapilo), alebo mu to niekde v hlbke duse odpustis a budes sa pre pokracovanie vztahu spravat, akoby si nic nepocula. To chce vsak vela sil, a tak porozmyslaj, ci ti za to stoji.

sposoby

takze ja som s priatelom pol roka, no pozname sa uz dlhsie , lebo sme boli naj kamosi :) a grganie a prdenie si dovollil v pohode este ako kamos... takze teraz je to celkom bez hanby.. a jemu sa to podari aj na verejnosti, vtedy ho uz sice upozornim ze nech sa sprava kkultivovane ale co uz... ma ho boliet brucho tak nech si radsej ulavi.. a von koncom ked sme doma takl toma utekat odo mna?? sice ja to tak robim , ja sa pred nim hambim prdnut , no mozno casom si to dovolim aj ja :) a tak isto sa neholi v podpazusi, jeho kamarati ano, ale pride mi ze vyzera ako chlap a nie ako ,, teply brat,, ... kazdi z nas ma nejake zlozvyky a chyby a treba s anaucit lubit aj s chybami,nikto neje dokonaly , no to ze ti nadav ado k.. tak to uz je ina vec, ale to si musis poriesit len s nim, tu si tak akurat mozes vylievat srdce...no a ked som raz povedala naj kamosovi mojho priatela ci sa nehanbia za to grganie, tak vraj mozem byt na topysna ze si pri mne grne alebo prdne, lebo to znamena ze mam u nich absolutnu doveru :)))lebo pred hocikym inym to nespravia :)))))