aj napriek tomu mate nanho chuť?

Príspevok v téme: aj napriek tomu mate nanho chuť?
salamandra

Zeny ktore mate dlhsie vztahy alebo manzelstvo,poznate partnera dokonale aj napriek tomu mate s ním stale chut na sex? Ked som s manzelom chodila stale sme sa milovali odkedy sme manzelia uz to robim na silu a nedokazem sa urobit. Lebo ked vidim ako sa naje a nahlas si odgrgne, prdne hocikde,vybera zradlo zo zuba a vidim mu všetky plomby..je mi zneho zle. Spim s nim nasilu a pritom myslim len nato ake ma neostrihane pazury na nohach a vyrážky na zadku. Vy ked to všetko za tie roky vidite na svojich manzeloch nevadí vam to? Dokazete zazit pri nich orgazmus? A nehovorte mi ze tí vasi chlapi takí niesu...

salamandra

Vydata som 10 rokov a 6 rokov sme spolu chodili. Myslela som ze to kazda zena takto rozmysla ale vidim ze naozaj budem potrebovat psychologa. Zamyslim sa nad sebou.

katarina eee

salamandra...dobrý prispevok:D no ako prvé ma zaujíma, kolko mas rokov a kolko ste manzelia??? ja som vydata 2,5 roka a s manželom sa pozname už 8 rokov ale poviem ti pravdu, že takýto problem nemam...a stale mam nan neuveritelnu chuť...neskutočne ma vzrusuje, a lubim ho este dokonca viac ako inokedy, milovala by som sa s nim stale:D ja neviem, ale naozaj taký problem zatial nemam.. možno to príde neskor no dufam, že nie