Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?

Príspevok v téme: Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi?
esthel..

Mam 28 rokov a chcela by som dieťa. Problém je v tom, že nechcem žiť s mužom v spoločnej domácnosti, kvôli dieťaťu. Nemam dobré skúsenosti s mužmi, tak preto ma ano nejako zvlášť nepriťahujú. Ale sama bez dieťaťa by som nechcela ostať žiť do smrti.
Čo si myslíte o tom keby som sa na chvíľu s niekym zoznámila, mimo môjho bydliska, otehotnela a potom mu zatajila
že som tehotná?
Chcela by som mať dieťa a žiť s ním sama, bez chlapa. čo si o tom myslíte?

technécium

a ja som bol dieťa a som, dvoch lezbičiek a zanechalo to na mne stopy- nezanechalo, mal som kopu lásky, všetko čo som chcel, možno ma trochu ovplyvnilo, že som mal k dispozícii 4 cecíky, ale to je výchova

mousah

technécium, nehovorim, ze si blby, ale mas nazory, ktore podla mna nie su normalne - aspon ich tak prezentujes.

A to moze potvrdit aj to, s akym zamerom sa chces s psychologom "stretnut" :)

To, ze niekoho "vytocis", neznamena, ze mas pravdu - mozno to akurat znamena, ze vies ostat kludny a sarkasticky do vacsej miery ako niekto vybusnejsi ako ty :)

technécium

ninka no keď si začala na mňa nadávať, to je jasné nie
mousah vieš keď mi dáš kontakt na psychológa, tak si prečítam jeho knihu, potom ho na základe nej vytočím a on ju hodí o zem, lepší prípad, stane sa, že aj odíde alebo ťa fyzicky napadne a stratí licenciu no nie je to krása a nemôžu ma prehlásiť ani za nesvojprávneho, lebo blbý nie som a vždy zahrám na niektorého divadielko, ale vždy som musel ísť ku ním len kvôli práci

mousah

mrkvovy kolac: Sorry, ale blbol tento server, takze sa to publishlo viackrat. Keby sa to dalo aspon zmazat, ale to by som od tohto systemu chcel asi vela :)

mousah

technécium a este jedna vec - provokovat vie snad kazdy (kto ma na to zaludok).

Ale tvoje argumenty su dost mylne a myslim, ze prave vychadzaju z tvojej vychovy alebo vseobecne z negativnych okolnosti v tvojom zivote.

Zial - potom spolocnost ako taka unika niekam inam, akosi sama proti sebe.

Aby sme sa vsak vratili spat k teme: Myslim, ze dieta potrebuje rodinu, potrebuje aj otca. NEVERIM, ze ak (ako si pisal) vyrasta dieta medzi 2 lezbickami, tak ho to neovplyvni. Rovnako ako ho ovplyvni, ci vyrasta v brazilskych slumoch alebo vo vyrovnanej spolocnosti a slusnej rodine (ktora sa vie postarat o dieta aj tym, ze ho pocuva a riesi problemy s nim).

mousah

technécium aku knihu? :D Na teba uz museli ti rozni psychologovia a psychiatri, ktorych si (zjavne, z pochopitelnych pricin) musel navstivit, vytiahnut knihu? Taku poriadne hrubu a tvrdu, ze? Nepomohlo....

Nic si z toho nerob, mam zopar kontaktov na znamych, ktori studovali psychologiu, da sa to liecit...

nina5

technecium preco si myslis ze si ma nastval ? :) akurat si myslim ze si z inej planety a ze si uplne mimo, tak som ti to napisala :) neviem preco by si ma mal vytocit

mousah

technécium aku knihu? :D Na teba uz museli ti rozni psychologovia a psychiatri, ktorych si (zjavne, z pochopitelnych pricin) musel navstivit, vytiahnut knihu? Taku poriadne hrubu a tvrdu, ze? Nepomohlo....

Nic si z toho nerob, mam zopar kontaktov na znamych, ktori studovali psychologiu, da sa to liecit...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem mať dieťa, ale nechcem žiť s mužom. Poradíte mi? - Fórum - ZDRAVIE.sk