cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

dd

no Safa, ja neviem..pocula som uz tiez par "babskych" rad, ako na to, urychlit porod..neviem ci si citala o tonicu, ze ten obsahuje chinin ci co to a ze to moze nejak pomoct spusteniu porodu..alebo skus opatrne chodit hore-dole schodami..jedna znama ked vravela, ze ako rodila, tak povedala, ze prisli do porodnice, tam ju doktori vysetrili, poslali ju prechadzat sa a ze aby za urcity cas prisli..oni tak spravili a o chvilu mala porod odkruteny..ale tak zasa pokial nemas nijake tazkosti a na vysetreniach je vsetko uplne ok, tak snad je to tak dobre..
a so svokrou som uz bola odvtedy, co ma poslala do riti..v pondelok tusim sme tam boli, lebo manzel tam siel zaniest postu a este si tam odtial nieco chcel zobrat..ale nic moc..ledva ma urazene odzdravila a viac nic..ale k Betke bola cela ucukrikovana(sladsia ako med) a zas k nej hovorila tak suslavo, maznavo..no co uz..a manzel ma este sestru..teraz je druhacka na VS, ale oni ju vsade bravaju so sebou, vzdy s nimi vsade chodi(teda dokial manzel nebol moj manzel, aj on s nimi kade-tade chodieval..) no a vencit im psy chodieva este svokrova sestra..ale ta aj napriek tomu, ze je sama(je slobodna, bezdetna), tiez nemoze vzdy k nim ist a tak zostavame len my..iny im nema kto, kedze zo vsetkymi je svokra na noze..
a k tej skole..co dodat..aspon vidno, ako to tu na slovensku funguje..ale ako som tot pocula, aby nam nebolo luto, aj v cechach uz maju "prusery"..neviem ci si pocula, uz si nepamatam presne kde, ale na nejakej pravnickej fakulte ze sa dal ziskat titul za skratene studijne obdobie..tak som si tak pomyslela..ze kam to vsetko speje :(..a odvolanie este jedno by som ja urcite poslala..alebo podnet na presetrenie niekam podat(mozno rektorovi najskor skusit..)..nech sa na to nadradeni pozru a spravia poriadok!lebo ako toto je nehoraznost najhrubsieho zrna, ked Ti na odvolanie napisali, ze vzali len studentov s lepsim priemerom a pritom je to cista loz..
tak zatial ahoj, nech sa dari!a prijemny vikend!papa :)

safa

mna asi porazi-prave som sa dozvedela,ze prijali spoluziakov,ktorí boli v poradovniku co sa tyka priemeru daleko za mnou a ovela horsie zostatnicovali..a tomi na odvolanie napisali,ze prijali len tych,co mali lepsi priemer ako ja..dost am to vytocilo..myslim,ze napisem do skoly dalsie odvolanie,nech ich porazi..ja som drela ako otrok na skole,zostatnicovla na A-cko a oni vezmu ludi,co mali ovela horsi priemer za tie 3 roky a taktiez horsie znamky na statniciach..mozno si pomyslite,aby som sa na to vykaslala uz,tak ale mna to vytaca,a toto ma teraz uz isto nahnevalo..

safa

dakujeme,isto,uz neviem co so sebou..uz som si dnes normalne sadla k netu, a hladala aspon nejake clanky o tom,co porod urychli,teda copisu,ze by mohlo urychlit..kadeco sa clovek podozveda,niekedy sa mi rozum zastavoval..ale uz fakt neviem co..len si stale vravim-ak je babu dobre,ok,sledujem si,ci citim pohyby,a v tomto je vsetko ok,takze som zatial pokojna,co sa tohto tyka..
takze etba caka mozno stretko so svokrou? =)) od toho okamihu,ked si jej vetdy cosi povedala? =) a preco vencite tych psov vy, nemaju uz nikoho,myslim co sa tyka deti,ze okrem tvojho manzela
my na vikend tiez ziadne plany-ma prist brat s rodinou na zajtra a sobotu a ja by som ako som uz spominala chcela mat po porode =)

dd

Safa, no, tak musite malickemu "prehovorit do duse" :D ze nech si svihne :D, ze ho ocko povezie do porodnice, nie sanitka :D..
my nic take nove, plany na vikend zatial nie su (teda mali by sme ist k svokrovcom vyvencit tych psov, ale ci bude treba sa dozvieme tak najskor o 21:00 vecer), akurat o dve hodky by mala prist sestra, pojdeme troska pozriet po obchodoch, chcela by som si kupit nejake rifle..no neviem, ci s nou potom pojdeme k mojim rodicom, alebo ostaneme na byte..ja osobne by som radsej zbalila veci na vikend a uz by ma tu ani nebolo :D..takze tak..
nech sa Vam teda dari doma, drzim prsty, nech uz to konecne vyjde a bezite do tej porodnice :), aby Ste to uz vsetci mali co najskor a co najlepsie v zdravi za sebou :)!

safa

dakujeme =)) som sa dnes tak usmiala,lebo som si pomyslela-no dnes a zajtra ma mato volno,tak by som mohla uz ist aj rodit,a potom zas dva dni nemozem =)) lebo robi =)
a vy co nove? co planujete na vikend? mam pocit,ze sa tu otazku pytam kazdy den-ale tie dni idu tak rychlo,ani neviem ako zas zbehol ten tyzden....u nas sa dost zhorsilo pocasie-prsi od rana

dd

fuha, tak to je fajn, ze Ste sa vratili domov..a to Ti verim, ze ked je Mato doma, tak si pokojnejsia..viem to podla seba, tiez ked sme boli s manzelom spolu, tak som bola pokojnejsia, vedela som, ze keby cosi, hned ma zavezie do porodnice..a tak sa aj nastastie stalo :)..dufam, ze aj Vam to tak vyjde, ze ked to zacne, budete spolu :).lebo z nocnej sa asi naozaj tazko odide :(...drzte sa :)!

safa

no aj dnes sme sa vratili nazad..ze este ani nevyvolaju..asi vedia co robia.. horsie je,ze vzdy,ked mato robi nocnu ako aj napr.dnes,tak sa bojim,lebo ako sa dostanem do nemocnice skor,ako ked sa tu k nam dovali sanitka? vzdy,ked je doma,som kludnejsia,ale ked odide na nocnu...esta ta denna sa da,lebo to viem,ze yb sa z roboty hocijak dostalku mne do nemocnice,ale nocna-tam je dost velky problem

dd

Safa, chapem..tieto posledne chvile, ked uz by si to mohla mat aj za sebou a akosi stale nic su asi take zvlastne..lebo ked to pride zrazu, ako som to mala ja,alebo Lenka, nebolo jednoducho kedy premyslat nad tym nepoznanym a strachom z toho..ale verim Ti, ze Tebe sa ten strach zvacsuje a isto na to musis stale mysliet..

safa

no ti poviem..ja ani nie ze stresujem,ja by som chcela mat po...lebo ten strach z nepoznaneho je coraz väcsi.. a vnimam,ze uz zacina byt trosku nepokojny aj mato..uz by chcel,aby som bola doma,ale uz aj s malym a uz aj z nemocnice..

dd

no teda wau Safa, tak si este doma :)..teda..ja si to ani predstavit neviem..uz som chcela Lenke pisat doobeda, ked som tu nakukla, ze uz si hadam aj tam, ked si sa neozvala..a hla, zrazu si tu napisala, ze si este doma..normalne som ostala prekvapena, lebo uz som vazne myslela, ze si uz mozno aj po porode..len sa nestresuj, vsetko bude dobre! :)