cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

lenuliatko

baby prajem vam stastny novy rok!!!

safa aj ja som chora mam anginu..take vysoke teploty som este nemala a grcala som 8krat..to som ani ked som cakala alexandru tak nevracala.marek sa ma hned pytal ze ci nie som tehotna..a taky usmev nahodil ze az..

safa

ahojte..ja som mala problemy s pc, a nebolo casu to nejako riesit,tak som dlllho nenapisala =)..
my tiez uz mame poupratovane,pecivo som si napiekla postupne,dnes si este upeciem na venceky a zajtra to poplnim,aj kremes zajtra naplnim..aj babke som slubila,tak zajtra 2 kremese,aby mohol aj dedo jest,nakolko mu treba vsetko mixovat a tento je cely mäkky,tak bude mat nejaky ten zakusok aj on =)
darky tziez uz nakupene,dufam,ze vsetko dobre dopadne..matko ma dnes vecierok v praci,takze som s Chiaruskou sama =),ale zlata je,.uz ma to obdobie,ze sa stale len usmieva.obrovsku radost nam robi =)
neviem ci sa tu dostanem v najblizsich dnoch,tak vam vsetkym prajem nadherne vianoce,aj ked u nas bude bez snehu,ale aj tak-krasne vianoce,vela radosti,spokojnosti,rodinnej pohody,nech vsetko dopadne podla predstav,nech je vsetko krasne..krasne vianoce vsetkym =)))

lenuliatko

ja som tu minule napisala ale vymazalo mi cely moj siahodlhy prispevok.tak uz s ami to nechcelo pisat.ale kazdopadne ma desmodka potesila tym co napisala :) to je super.no ked si ja predstavim co som ja prezivala ked som bola v 16 tt ojoooj.to bolo krasne obdobie.byvavalo mi ale este zle ale reakcie mareka na babo ma skoro vzdy dojali az k slzam.no co chlapi su citlivky a mozu nam hovorit co chcu.

baby ako ste natom s pripravami na stedry den?ja som vcera robila nejake to pecivo a tak.este dnes sa chystam.upratane mam.nebudem sa saliet kvoli neumytym oknam.vianoce budu aj bez nich.nemam cas umyvat dvojmetrove okna v obyvacke a spalni aj v detskej.
a vy ako?darceky nakupene?ja som nakoniec nieco kupila.

dd

ahojte :)
v prvom rade odkaz pre Desmodku, Safa, snad sa nenahnevas :) Desmodka, gratulujem k tehotenstvu! skvela sprava :) tak nech sa Vam teda dari, Ste zdravucki a vsetko v tehu prebieha tak, ako ma, v najlepsom poriadku!
Safa - no my sa mame tak vselijako, ale tak celkom dobre..stale nam zatepluju bytovku, este maju spredu 3 vchody, vratane nasho, tak normalne som zvedava, ci to vobec dorobia do vianoc, lebo sa tu u nas uz dost schladilo a tipujem ze zozadu bytovky budu zateplovat az na jar..bolo by to podla mna sialene, keby to mali v takej zime robit..no a mali sme tento tyzden aj "vetracie" dni, v utorok alebo stredu vytrepali vsetky stare okna na chodbe, kde su schody a vytah, kusok zamurovali, lebo nove okna su trocha mensie a nechali to tak, otvorene az do dneska rana..dnes rano nahadzovali nove okna..tak sme mali v kupelni strasnu zimu, obkladacky aj dlazba uplne ladove, co sa to tak prechladilo od tej otvorenej chodby..no a upratovanie mozem len tak v malom v byte, lebo sa asi budu menit do vianoc okna na byte, neviem ci vsetky troje, alebo len predne dve, kde sa ma zateplovat teraz..takze velke upratovanie bude az potom..sice ma to netesi, ale co uz, keby je to moj byt, zariadim si to inak..a este aby toho nebolo malo, tak sme cely tyzden mali budika o pol 8.rano s priklepovou vrtackou..lebo vo vedlajsom vchode asi niekto kupil byt, s ktorym mame susedne steny a ho prerabaju, takze cele dni tam huci vrtacka nam rovno za hlavami..aj som myslela, ze pojdeme radsej k mojim rodicom, ale nechcela som manzela zbytocne prehanat hore-dole, tak sme to nejako preckali a dufame, ze to uz bude buduci tyzden lepsie..
ozaj Safa, co s darcekmi?mas uz nakupene??my este stale nemame svokre, svokrovi a svagrinej..a ja nemam manzelovi nic :( a ani neviem, co take by som mu kupila...tak musim cosi vymysliet rychlo..och..
tak sa teda drzte, nech sa Vam dari, Ste zdravi a Chiarke nech sa rychlo zahoja uska!ja som premyslala, ci Betke dat prepichnut, ked bola malinka, ale pamatam, ako sestra plakavala strasne, ked sa jej to hojilo, neviem, ci na prepichovani som s nimi bola, to si uz nepamatam presne..tak som z toho mala hrozu a aj sme sa nakoniec zhodli s manzelom, ze jej nedame prepichnut, ale ked bude chciet, nech si ich potom da nastrelit, ked bude vacsia :)..

safa

DESmodka-aj ked ym sme si nepisali,chcem tu poblahozelat k babätku..len sa teraz starajte o seba,je dost blbe pocasie..
inac my sme boli v utorok prepichovat uska...tak neviem ci som plakal viac ja,ci Chiarka..mne jej bolo tak luto,a este ked som ju pocula pistat,som myslela,ze ma hodi..az ma vo vnutri zvieralo... teraz to uz mastime,ale stale to ma cervene,ale chrasticky nam uz pekne odpadli..myslim,ze to ma zatial len opuchnute..
a ako sa inac mate? co nove? pripravy na vianoce vrcholia? ja som dnes myla okna v celom dome,a zajtra ideme s matkom zdobit balkon nejako..este nevieme ako =) napecene uz mate? mate nieco fajne co peciete?alebo take typicke? my tento rok ako kazdy rok medovniky,a potom chcem este vyskusat nejake recepty..uvidime,ci mi Chiarka dovoli =)
drzte sa a hlavne v zdravi vsetci

DESmodka

odkaz pre DD a LENULIATKO:

baby aj ked sme uz vobec nechodim, nezabudla som na Vas :), len neviem v ktorej teme sa nachadzate a tu som vas nasla... tak teda som sa prisla trosku pochvalit vam... budeme mat babatko a sme v 16tt a zatial je vsetko oki :)

pa a drzte sa

dd

ahoj Safa..
nasa Betka si to tiez nejak utriasla sama..ja som ju do nicoho netlacila..dokonca ked mala rok, tak si "sama"zaumienila, ze uz nebude spavat dvakrat cez den, ale iba raz..lebo vzdy ked som ju dala dvakrat za den spat, tak potom bola dlho do noci hore..tak som ju teda skusila davat spat len raz a bolo vyriesene..teraz sme mali zasa take obdobie, ze vobec mi nechcela cez den spavat..povedala mi, ze nejdem spinkat maminka, lebo neni tma..tak co som ju mala, priklincovat do postele :D? nechala som ju tak, nedavala som ju cez den spat, vstavala mi rano okolo 9., cely den bola hore a vecer o 8.uz spala..dneska som ju ale dala spat, ale ju necham spat len tak 45min., max.hodinu a potom opat vecer ju dam do postele tak o pol 8., ako sme to mali zauzivane, ked nespavala poobede..a uvidime, co z toho bude :D a ako jej to bude lepsie vyhovovat..
inak sa mame celkom fajn, mali sme zazitky z Mikulasa :D..najprv sme boli v kostole v piatok, tam rozdaval balicky a v sobotu sa svagrinka prezliekla za Mikulasa a brat za certa poriadneho :D..aj sa ho Betka trocha bala, ale nevpustili sme ho dnu, tak to dopadlo nakoniec dobre :).a od Mikulasa podostavala kopec sladkosti, aj jablcka, mandarinky a banany, takze ma zazitky riadne :D.akurat vrasky na cele nam robi manzelova skola..menili im akreditaciu, teraz v polovici semestra..tak im pomenili odbor, predmety..a ak tam bude chciet dostudovat, narobi mu to len problemy a predlzi studium o dalsi rok..ale skusal sa informovat a ze by to hadam slo prestupit spat na fakultu, kde studoval Bc..a ak to pojde v pohode, tak buduci rok to skonci..tak sa uz len modlim, aby to slo uz tak, ako ma, nech to uz ma z krku..
tak sa maj krasne, nech sa Vam dari a Ste zdravi!

jajka001

safa, babatko si rezim upravi casom same. a bud trpezliva, kazda babatko to ma ine. mas nejaku knizku k babatkam? v tej co mam ja, je aj tabulka,ako sa to vyvija. Velka kniha o matke a dieťati.