Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa vyrovnat s chorobou?

moniqa87

ako napisala timea, da sa naucit s tym zit, ale stale ta budu prepadat chvile, ked si budes hovorit "preco prave ja"

moja mama ma diabetes od svojich 11 rokov... tento rok bude mat 40 a aj ju to niekedy chyti a poplace si a to s tou chorobou zije uz 29 rokov...

SHAKTI

Kazda choroba je tu z nejakeho dovodu. Nieco nam chce povedat. Je to psychicky blok, ktory sa prejavi na fyz. tele. Napr. rakovina vznika vtedy ked sa nedokazeme vyrovnat s nejakym ublizenim, alebo zradou. Odporucam vsetkym knihu od Loise Hayovej - Uzdrav sve telo.
Pochopite co znamenaju jednotlive choroby a niekedy staci pochopit co nam chce choroba povedat a urobit napravu na psych. urovni a telo sa uzdravi.
Z fyz. hladiska vam odporucam precitat si stranku
www.jewel.sk

Zmierit a vyrovnat sa s chorobou su vsak dve uplne odlisne veci. Zmierit si vysvetli ako apaticky pristup, vyrovnat sa znamena pochopit jej vyznam, prijat zodpovednost- pretoze hoci budete protestovat vsetko si sposobime sami.
Drzte sa dievcata, viem co je to byt chori. Poradim vam este jednu vec, neverte klasickej medicine, skuste homeopatiu, akupunkturu a hlavne stravou sa da vyliecit KAZDA choroba.

[zruseny12]

presne tak,timea-,len ja mam zasa ten problem,ze som vazne chora a na mne to nie je az tak vydno,lebo ja sa snazim o seba starat a ked mi je najhorsie tak lezim doma a nevychadzam ani z domu...
na mna je to vydno vtedy,ked som zacala chodit do prace a nezvladnem robit viac ako 8hod.a niekedy mam a mala som take rana,ze som sa nemohla ani postavit na nohy...
a vyrovnat sa s tazkou chorobou ide velmi tazko ani sa to neda/HLAVNE KED CLOVEK BOL NIEKEDY UPLNE ZDRAV./....LEN SA MUSIME NAUCIT S CHOROBOU ZIT A BOJOVAT S NOU NA KAZDOM KROKU A BYT TRPEZLIVI PRI LIECENI,NIC INE NAM NEOSTAVA KED CHCEME ESTE BYT NA TOM SVETE...

timea-

nijak. ak niekto povie, že sa s chorobou vyrovnal, klame. s choroou sa vyrovnať nedá. a ak áno, nie je to choroba vážna a viditeľná. u mňa je viditeľná a môže ti sto ľudí denne hovoriť, že im to nevadí a aby som sa necítila kvôli tomu menejcenná aj tak si do konca života každý deň budem opakovať: preo práve ja a ako strašne by so chcela byť zdravá. A ak aj trošku na to nemyslím, pripomenú mi to pohľady ľudí a vysmievajúce deti.
Takže zmieriť sa s tým nedá, len sa naučiť žiť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa vyrovnat s chorobou? - Fórum - ZDRAVIE.sk