čakám dievčatko :))

titi...

Tita 26,vidíš každá máme iné tehotenstvo.Ja mám 2 dcéry.Tak asi do10-ho týždna mi niekedy bývalo čudne,čudné chute v ustach,bola mi niekedy zima a to v lete,jul,august.Bola som viac unavená žiadalo sa mi spať po robote ked som prišla domov.Vracať som nevracala,rodila som v 40-om týždni,zdravé dosť veľké bábo.Aj druhýkrát.Ze by som nemala zdravé tehotenstvo?Bola som vyštresovaná,problém s rodičmi,/choroby,smrť/pritom som nebola najmladšia.Riziková som bola kvôli otváraniu krčka maternice.Ináč výsledky poradne som mala v poriadku,stále všetko v norme.Takže každá prežívame ináč to tehotenstvo.Treba pozitívne myslenie,snažiť sa neznervôznovať nemyslieť na zle veci.Treba počuvať svojho lekára.Aj ja som mala priateľku ktorá veľakrát vracala,pritom ku koncu viac pribrala ako ja,no nemala ani väčšie ani zdravšie dieťa.

mojaeni

Ahojte Kraaska, Tana,

ako sa mate s vasimi babatkami?Aj my pomalicky rastieme, o tyzden bude mat Sofie 2mesiace, ma nieo cez 5kil. Este si odsavam mliecko ale musim aj prikrmovat, od zaciatku ho nemam nadostac pre nu. Trosku sa cz den trapime, lebo malinka moc nechce spavat, dava si len take 20min. slofiky, v kociari vonku to iste.Musim s nou niekedy riadne bojovat, aby som ju et ako tak uspala. Asponze v noci spinka pekne.
Ozvite sa,ak budete mat chvilocku.

tita26

no neviem, to su podla mna len povedačky. mne bolo každe rano zle, dokonca až 4 mesiace, pritom byva zvykom, že je tehu žene zle prve 3 mesiace. cely den sa mi žaludok obracal, len čo som zacitila hocake jedlo. aj som schudla 5 kg, čo som nič nevedela do ust dať a každe rano som poctivo vracala. a mam syna. jasom počula, že ak je žene zle, tak je to znakom silnej zdravej tehotnosti. v každom pripade blahožela k babatenku a prajem krasne tehulkovanie a porod a ešte krajšie obdobie po narodeni maleho človiečika.

zabicka1611

ahojte kočky...ja mam 7tt a mavam problemy s nizkym tlakom...ževraj je to normalne tak ja neviem...a ešte som počula, že ked niekomu byva často zle tak sa narodi dievčatko...je to važne tak? potvrdilo sa to už niekomu?? dakujem...a maminkam gratulujem :))

kraaska

ahoj maminy,my sa mame dobre,uz sme pekne velky,8-meho augusta sme mali 2 mesiace a uz vazime 6 kg,(z nemocnice sme prisli domov s 2650 g ) maly tucko ,hehe..mliecko nemam,davam nutrilon....zvedavuska- ano lekari sa pomylili,mam chlapceka :)

zvedavuška

ahojte baby gratulujem vam vsetkym k vasim detickam, nesledujem temu len som teraz nakukala, a citala som ze kraska pise ze bude mat dievcatatko v nazve temy a nizsie som sa docitala ze mas chlapceka, tak gratujem aj tebe, lekari sa pomylili alebo ako?

mojaeni

Ahojte Tana, Kraska a vsetci.
Vidim, ze odkedy sme sa stali mamickami, tak sa tu uz ani neobjavime.
Po dlhom case som sem nakukla, Tana blahozelam k syncekovi, dufam, ze ste zdravucki a ze bolesti bruska cim skor prejdu.
Moja sofinka sa narodila tyzden po termine, 10.7., ked mi porod uz vyvolali, lebo jej sa vobec nechcelo. Bola tiez velka, 3850, 50cm. Po troch tyzdnoch vazila uz 4.500, tak som zvedeava, kolko to bude teraz.Za posldne tri tyzdne sme si preslií velkym placom, hlavne vecer az do neskorych nocnych hodin, no posledne dni badam, ze je ovela kludnejsia, ba priam mame pohodove dni.
Drzim Vam palce a ked budete mat chvilku cas, napiste, ako sa vam dari.
Ahojte.

tana 147

ahojte baby...no nebola som tu dlho, lebo som bola už v porodnici už to mame aj my za sebou..malý teda velký Kristian sa narodil 3950 g a ma 51 cm a dnes sme boli v poradni a ma už 4050 g... dr mi povedala, že je prepapany...no ale čo mam robiť, ked stale chce papať??? a vy sa ako mate? inac moj drobcek ma strasne problemy s bruskom...mame kvapky espumisan ale je to hrozne vidieť ho, ako sa zvíja v krčoch...dufam, že vy sa mate dobre..ozvite sa pa