čakám dievčatko :))

mojaeni

Ahoj Tana,
tak co ti povedal lekar?
Nemyslim hoci som len laik, ze by si vracala kvoli tehotenstvu, aj ked niekedy sa stane aj na konci tehot. ze tena zvracia, ale preto, lebo dietatko je uz velke a tlaci jej na zaludok, mne sa tak dva krat stalo este pri dcerke.
Skor si myslim, ci na teba nejde nejaka viroza, alebo mavas problemy aj so zlcnikom, ze by sa ti teraz ozval? Vies, castokrat sa niektore tazkosti prejavia prave v tehotenstve, tak ako mne sa ozyva vzdy oblicka, hoci nikdy predtym som s nou nemala problem. KAmaratke zase zistikli zlcnikove kamene, mala silne zachvaty a zvracaal, bola aj v nemocnici a doteraz nikdy nemala takyto problem.
Drzim palce, ozvi sa.
Moj prirastok vahy je tiez skoro 8kil a pocitam, ze este nejakych min. 8pribudne.

mojaeni

mali,
tiez som na ultrazvujk nesla kvoli tomu, aby som sondovala, ako je na tom babatko po vyvojovej stranke, ale ak mi lekar povedal, ze vsetko je v poriadku a, tak ma to urcite upokojilo.
Ako vravim, je to pekny zazitok a mas pamiatku an cely zivot a je to krasne, ked mozeme sledovat nasho drobceka, ako i naziva v brusku.

tana 147

a ako ste na tom s vahou?? ja som doteraz pribrala 8 kg...prave som sa vazila kedze celý víkend vraciam...no ručička na vahe sa mi za posledny mesiac nezmenila

tana 147

ahojte baby. no tento víkend bol a este teraz aj je pre mna dost hrozny...neviem co sa mi stalo ale uz od vcera vraciam, vsetko co som zjedla som hned vyvratila, je to normalne??? ved som už v takom stadiu tehu aspon podla mna, kde by som mala iba vyjedať a vyjedať a mne praveze nechuti, som objednana v utorok do poradne ale idem tam uz zajtra dufam, že vsetko bude ok, pohyby drobceka citim..neviem, či to ide vzduchom, lebo aj segra mala rano teplotu, sice ja som ju nemala ale sine zavrate v hlave som mala a som neeeeeeeeuveritelne unavena...stale by som iba spala..vy sa mate ako???

mali

Ja som si 4D v 27.tt. nerobila kvoli tomu ze som chcela vediet ci je dieta zdrave, ani som nad tym nerozmyslala ze by mohlo byt postihnute, len som chcela mat pamiatku, video, taka zvedavost, ako sa malicky ma tam v brusku .-) A myslim si ze v takom pokrocilom stadiu tehotenstva by si ziadna zena nedala zabit dieta a potom by ho musela mrtve porodit. Boze hrozne aj pomysliet..
Mimochodom postihnutie odhali 2D sono takisto ako 3D, takze pochybujem ze tam mamicky chodia kvoli tomu..

mojaeni

qqqqqqq....myslim, ze absolvovanie ultrazvuku
je kazdej z nas osobna vec.
Koniec koncov, aj ne poradnach nam lekari robia ultrazvuk, tebe ho robili urcite tiez, alebo si bola vyninmka?
Ta, ktora chce vidiet svoje dietatko az po narodeni,nech sa paci. JA osobne som tiez velmi rada ze som bola na 3D, je to pekny zazitok a nie je na tom nic, co by druhych malo viest k polemizacii, naco je to dobre....

mojaeni

Ahojte Tana, Kraaska,

len na margo tych noh-tak tie mi neopuchaju, ale mam pocit, ze vsade inde som spuchnuta uz dost"o)
Teraz, ked uz konecne prisli slnecne teple dni, zistujem, ze nemam okrem tych dvoch rifli co na seba,budem musite daku suknu alebo letne nohavice kupit, aj ked mi je to luto n taku kratku dobu.

kraaska

Drahá qqqqqqqqq a koho zaujima ci si chcela alebo nechcela vydiet svoje deti pred narodenim..vies kazdy sme iny a my s manzelom sme boli zvedavy ci je vsetko v poriadku aj ako vyzera,myslim si ze je to kazdeho osobna vec..a keby ze je chore neviem co by sme robili,nerozmyslala som o tom,ale nastastie je zatial vsetko ok :))

qqqqqqqqq

kraaska a keby sono ukazalo, ze dieta nie je zdrave, isla by si na potrat? Lebo naco si nan sla...Nemaj mi tuto otazku za zle, sama som mama dvoch deti, ale ani jedno som nepotrebovala vidiet pred narodenim, lebo som chcela zazit ozajstne prekvapenie po porode (nie vediet uz vopred, ako budu vyzerat) a keby aj ultrazvuk ukazal nieco zle, nenechala by som si ich vziat, tak som vlastne nemala dovod ist.

tana 147

no to mi hovor o opuchnutých nohach, aj moj lekar mi pri prehliadke kontroloval nohy, no mavam ich aj ja opuchnute:D