čakám dievčatko :))

tana 147

ahojte,az teraz som sa dostala na net... no cukor mi dopadol nastastie dobre, takže vsetko v poriadku inac som si myslela, že mi výjde zlý lebo akurat den predtým som vyzierala samé slakosti a som zjedla aj vela kremovych kolacov:D

mojaeni

Mia, no ano, presne.Aj caste dlhe prechadzky s kocikom robia svoje. NA jara av lete som bola stale vonku, aj poobede, aj navecer, hoci som uz bola utahana ako kona boleli ma nohy ale na druhej strane mi to robilo dobre,
Vravi sa, ze pri kojeni mamicky schudnu, lebo sa odburavaju nahromadene tuky v tele , co boli ulozene do zasoby. S tymto nemam velke skusenosti, kojila som len dva mesiace aj to bolo nadoraz.
Juj, uz sa tesim na babtko, akurat na to ponocovanie nie:o)

mia

Mojaeni tiez si myslim ze treba mysliet pozitivne, ja si hovorim ze tych par hodin v bolestiach prezijem, ved ma prist na svet moje babatko, tak budem nanho mysliet :-)
No, kebyze len prsia a brucho! :-D
Uz viem co je to ta celulitida v "praxi" na zadku a zadnych stehnach. Ale ja sa poznam, schudnem to rychlo pocas kojenia a viem ze ked sa mi malinke narodi, uz sa nevyspim poriadne, ja aj vtedy chudnem.. A vlastne prve mesiace budem aj tak stale doma a babatko si vyzaduje intenzivnu starostlivost, kym trosku vyrastie, ja medzitym schudnem :-)

mojaeni

A este k tomu priberaniu- priberala som az do posledneho dna a teraz je to tiez tak.Ale ak priberas len do bruska, alebo prs, tak to zhodis v pohode.

mojaeni

mia, myslela som to v tom prezivani bolesti. JA sa napr. bojim na tento druhy porod viac ako na ten prvy. pretoze som len vedela, ze to bude boliet, ale tiez som si nevedela predsatvit ako, tak ako ty. No a kedze som nemala lahky prvy porod, tak teraz mam normalne vacsi strach.
Pri mne bola vtedy moja sestra a som za to vdacna, lebo mi svojim pokojom a uistovanim dodavala strasne vela sily.
Neboj sa , verim ze to vsetky zvladneme.

mia

tana ja som prave zacala 37.tt tak od toho 38. cakam ze mozem hocikedy porodit. Cakam chlapceka :-) Ja som tiez pribrala omnoho viac ako som "planovala", 16 kil, (do 4. mesiaca som ani kilo nepribrala) a teraz este stale priberam a ani neviem z coho.. naozaj neviem...
Mojaeni ja praveze nevnimam porod ako nieco neprijemne, strasne, ale niektore zeny maju tendenciu zastrasovat tym ake bolesti prezivali, a tak. Ja pravdupovediac ani neviem aky mam prah bolesti, tak sa necham prekvapit :-)