čakám dievčatko :))

kraaska

ahoj babenky,ako sa mate?my sme dnes boli v poradni aj na ultrazvuku,a predstavte si ,nase majinke ma pipíka,takze budeme mat chlapceka,nie dievcatko,ale aj tak sa tesime :)))))

mojaeni

No tak normalne pri pohyboch, to je z toho rozsirovania. Ako ked ta bolia napr. krize, alebo klby, tak je to taka podobna bolest.
Kontrakcie pri prvom porode som ja mala od sameho zaciatku velmi silne a intenzivne, to ti bola taka obrovska vlna bolesti, akoby mi malo roztrhnut vnutro, citila som to z kazdej strany.Potom chvilocku ulava, kedy som sa predychala a znova.Az kym nebolo po vsetkom:o)
Tana, mna aj pri dcerke bolievala panva uz tak mesiac a po pred porodom mozno aj skor a hlavne som to citila v noci, ked som mala telo uz v klude a otacala som sa z boka na bok s hikanim, tazko sa mi posadilo, vstalo. Pocas dna ked som bola stale v pohybe,som si to az tak neuvedomovala.

tana 147

mojaeni...ako to pobolieva panva??? lebo som na nete citala, že moze sa jednat aj o kontrakcie, no nesmu byt caste ...lebo ja raz ked som bola na wc...a to som bola v praci, takže som si nesadla na misu, tak som mala taký divny pocit tam dole, akoby sa mi panva roztahovala...som sa az zlakla...ale o chvilu to preslo..ja si totiž to ani neviem predstaviť aké su tie kontrakcie...

mojaeni

ja len dufam, ze teraz ked som uz doma, tak zase budem mat aspon akusi kondicku, lebo mamina mi nic nedovolila robit, stale ma sanovala, nech len oddychujem atak som tam poriadne zmlandravela. esteze mam moje dievcatko, ze popri nej sa nachodim.

mojaeni

Aj ja vela priberam, k dnesnemu dnu je to uz skoro 7 kil. Najhorsie je, ze mi to nepribuda tak pomalicky postupne, ale zo dna na den mi vaha vyskoci o vyse kilo a uz nejde dole:o)
Moja malicka tiez kope poriadne, aj plava hra fotbal. Ze je to prevazne vecer a celu noc, som uz zvyknuta:o)Uz maja pobolieva panva dole.
Tana, milujem spanok na bruchu, uz sa tesim, ked si budem moct na nom pospat, inak sa tiez len otacam z boka na bok.
Inak uz sa citim niekedy taka tazka a nemotorna, napr. ked sa nevladzem postavit z gauca, alebo ked daco robim a som zadychana ako po sprinte.
Kraska, mozno to uz robia z krvi, ale viem ze ten citron mi davali len pre chut.

tana 147

kraska...a kolko mas vyšku??? lebo podla mna si pribrala tak akurat...aj ja sa citim ako balon, a to este mame dost času pred sebou:DDD

tana 147

ahoj mojaeni...davno si tu nebola:D no ja mam ist na ten cukor buduci tyzden. dufam, že vsetko dopadne dobre. Maly tiež kopka a poriadne...minule som bola taka unavena cely den spinkal...a ked som sa tesila do postele, unavena z celeho dna, tak sa zobudil a nedal mi spat...inač mne sa neda spat na chrbte, mne to tlaci na branicu, ja možem iba na bokoch...ale velmi mi chyba spanok na bruchu:(((

kraaska

ahoj mojaeni,uz aj ja pekne priberam,mam 65 kg,preboha :))) takze tych 8 kg som uz pribrala...mala sa ma fajn,uz pekne silno kope,hehe..mne ten cukor tak vraveli ze to rano vypijem a do dvoch hodin mam ist na poradnu a tam mi zoberu s prsta krv,tak neviem..