čakám dievčatko :))

kraaska

ajoj babenky,ja som uz porodila,08.06.2009 sa nam narodil nadherny syncek sekciou,v 38 tyzdni,mal 2800g a 48 cm,dnes sme prisli domov z nemocnice,mame sa dobre :) a vy?vladzete este?drzim palceky

tinusik333

Ahojte, prvý krát sa zapájam do takejto témy - ja ešte deti nemám. Ale dnes sme boli pozrieť kamarátku ktorej sa včera večer narodila dcérka - Anetka, a som z toho celá unesená:) je fakt krásna!:)Inak aj ona mala naplánovaný cisársky ale rodila o 3 týždne skôr a nakoniec prirodzenou cestou a úplne bez problémov. Tak vám tu všetkým držím palec aby sa vám narodili zdravé a krásne detičky:))

tinda

kraska, no ja v bratislave a tiez najskorej v celkovej narkoze, i ked mam strach,ale tiez je to hnusna predstava byt pri vedomi pri tom. no,l tazke rozhodovanie

kraaska

tinda v Galante,a ty kde budes rodit?ja chcem mat celkovu narkozu,bojim sa jej,ale pri spinale by som asi nevydrzala byt hore,a byt pri vedomi ked mi rezu brucho :((

kraaska

tinda v Galante,a ty kde budes rodit?ja chcem mat celkovu narkozu,bojim sa jej,ale pri spinale by som asi nevydrzala byt hore,a byt pri vedomi ked mi rezu brucho :((

tinda

kraaska a kde ti budu robit cisarsky?
lebo aj ja mam mat planovany cisarsky, sice este nemam termin,lebo asi az o mesiac ale tiez sa bojim. a ides do celkovej narkozy alebo ti daju lokalku?

kraaska

ajojte,my sme mali vcera poradnu,a lekar ma nahneval,minule vravel ze uz okolo 10teho mi spravi cisarsky,a vcera ze az 15teho,potom ma bral na ultrazvuk,a maly ma 3200g,takze mi zas zmeni termin,este 10teho (ak to na mna nepride )idem na poradnu a dufam ze ma uz na druhy den berie na porodnu salu :DD

mojaeni

Tana, takze to nebola plodova voda, alebo len trocha? Lebo ak ano, to by ti museli urobit pord...
No takze uz si si to vyskusala aj v porodnici.Neboj,uz to nejako dobojujeme, uz aj keby nas chytil porod o cosi skor, nebolo by to take hrozne. babatko je uz plne vyvinute, uz len zbiera nejake tie deka na seba.
mojej malickej je uz strasne tesno a jej pohyby su nenormalne bolestive a hlavne hore do hrudnika.

tana 147

ahojte kočky:D no ja som už na MD ale už som stihla byť aj v nemocnici...som si lahla a nad ranom som sa zobudila, a celý župan a aj gauč som mala mokrý,som sa zlakla, že mi odtielňkla voda,tak som volala na zachranku, a ta pani ma tak nalakal, že može sa jednat o predčasný porod, tak som bola na pozorovani 2 dni v nemocnici..som lezala už aj na porodnej sale...no des...hrooooooooooooooooooooza už sa teraz veeelmi bojím... a zazila som aj porod joj už aby to bolo za nami a vsetko v poriadku...tak sa potom ozvite...držte sa