čakám dievčatko :))

tana 147

a zaujíma ma...kolko ste už pribrali na vahe??Lebo mne začina velmi chutiť papať:DDDDD ja som už pribrala 5 kg a sa mi to zda dosť

kraaska

s tymi terminmi som mimo aj ja,podla ultrazvuku mi vychadza zaciatkom jula,a podla poslednej menstruacie okolo24 juna :)) volakedy uz len porodim hehe,a ty?synovec sa vola kristian... Mojaeni jasne ze sa mozes pridat,no moja mala je dobre ziva,aj sa snami hrala skovavacku vcera na ultrazvuku,ale potom sa nam ukazala :))

tana 147

no mojaeni...si mi možno iba potvrdila to, že to asi naozaj bude chlapček:D no tak este 5 dní a už budem vedieť..ale poviem ti to, že aj ja sa musím bohovsky sustrediť, aby som citila pohyby...je to strasne slabucké také ako steklenie iba...a maaalokedy to citim.

mojaeni

Mna caka poradna o17.2. a asi sa spytam na pohlavie babatka, aj ked niekedy mam chut sa nechat prekvapit az pri samotnom porode.
Mena este nemam vybrate a tentoraz ani nemam jasno. Dcerka sa vola Nina, to som mala vysnivane meno.
Ake mate pripravene vy?

tana 147

som z okresu TS a s tými menami som na tom podobne...ani ja este nemam vybrate uplne..ale pacia sa nam Alexandra alebo Timea...a chlapčenske vobec neviem možno Kristián a kedy mas ten predpokladaný termin porodu?

mojaeni

Ahojte kočky, smiem sa pridat k vasej debate?
Tiez cakam babatko, koncim 19.tyzden.Ja som druhorodicka, doma mam jedno takmer trojrocne dievcatko.
Poviem vam, ze som tiez velmi tuzila po dievcatku a ked sa mi to splnilol bola som stastna ako blcha. Aj teraz ked som zistila, ze sa nam to podarilo a cakame druhe babo, som jedniznacne chcela dievcatko.Ale postupom casu som si zvykla na myslienku, ze aj chlapcek by ma potesil. podla toho, ake je to babo lenive , ledva kopka, tak si aj ymslim, ci to nebude chlapcek.
Pohyby som zacala citit tiez na konci 18.tyzdna, ale len velmi slabunke bublinky, musim byt maximalne sustredena. Hoci pri dcerke som citila uz skor a dost zretelne a z nej vobec bola tak futbalistka.

kraaska

aj mi mame v rodine samych chlapcov,takze konecne baba :)) paci sa nam Bianka alebo Korina,este vyberame...pre chlapca by som ani meno nemala,hehe...a skadial si,ja okres SA..

tana 147

ano som vydata a mam 27 rokov. Viem, že hlavne aby bolo zdrave, ale predsa dievčata su milšie:D no ale čo už narobim ak bude chlapček tak si určite zvyknem...vieš ja mam 3 sestry, ja si neviem predstaviť ani chlapca v rodine..heh ale to je zvyk...a aké mena mate vybrate???

kraaska

nebud smutna,misli nato aby bolo vsetko v poriadku.3x som vracala a inac v pohode.kolko mas rokov,si vydata?ja mam 22

kraaska

nebud smutna,misli nato aby bolo vsetko v poriadku..3x som zvracala ale inak v pohode.kolko mas rokov,si vydata?ja mam 22...