čakám dievčatko :))

tana 147

no ahojte baby:D tak ako sa mate??? ako sa citite? ja som si vsimla, že mi velmi začalo chutiť papať:DD ale horsie je to, že si čoraz viac uvedomujem, že o chvilu je tu termin porodu a toho sa bojím, niekedy mam už taký zvlastny pocit tam dolu ma tak čudne pobolieva..ale hned to aj prejde...neviem či to nahodou nie su slabsie kontrakcie:D
a čo vybavičky už mate kupene??? ja este nie stale sa chystame no nemame akosi času na to, ale budeme musieť niekedy vyjst do obchodov:D

mojaeni

ja uz si tiez nedavam robit fotky, tie co mam, mi postacia.
Sama som zvedava, ci to teda bude pravda s tym prispevkom, urcite by to kazda z nas prijala.

tana 147

no ved to som počula aj ja..a teraz mi kamosky hovoria, vraj je to už schvalene preto sa informujem tu..ale pomohlo by to velmi. no ja som praveze tento mesiac chodila dost často na prehliadky a najblizsie mam teraz 30 aprila. chcela som si dat spraviť fotku, no babatko je už velmi velke uz sa nedala spraviť foto...ale dr mi povedala, že robi krasne foto pohlavia,no musim si este počkať:D

mojaeni

Ahoj Kraska, ja mavam poradnu tiez tak zriedka. Bola som pred dvoma tyzdnami a teraz pojdem az v maji, cize po 5 tyzdnoch. Co mi pride dost dlha doba na to, ze by sme uz mali chodit kazde dva tyzdne.
Ja som o tom zvyseni daco zacula od kamaratky este min. leto, ale nic sa nekonalo a teraz nozaj neviem nic. No mne to sklbanie nie je az tak moc prijemne, ani nie tak kvoli mne, ale si tak predstavujem, ze preco sa to babo tak vo vnutri divne a silno myka celym telickom. Ktovie.

kraaska

ahojte,to divne sklbenie v brusku mam aj aj,a je to prijemne :)) no to zvysenie n rodicovskeho by som brala aj ja,ja som to pocula este vlani ze to zaciatkom 2009 zvysia ale potom to zamietli... kedy mate poradnu?ja v stredu,konecne,naposledy som bola 25.03..

tana 147

mojaeni, neuveritelne ale aj ja som to spozorovala, aj mne sklbe v brusku tak divne niekedy...tiež som sa čudovala, no dufam, že to je ok...lebo niekedy sa mi tak iba kludne pohybuje cele brusko..ale to je také divné...no zatial sa citim dobre, mne bolo dlho doma, ja som radsej medzi ludmi...neviem kto by mi to vedel povedať ohladne toho prispevku ...neviem kde by som sa to mohla dočitať, ale brala by som to...
ani ja v noci nespavam, drobcek ma poriadne kopka...dnes som spala v noci iba 3 hodiny...

mojaeni

Ahojte,

tak ten rodicovsky prispevok by ma potesil.Ja som o tom zatial nepocula, co viem tak sa zvysil o 100Sk a prispevok jednorazovy pri narodeni dietata je 25 000,-...ale ktovie.
Ako sa inak mate? U mna je vsetko po starom, citim sa velmi dobre po fyzickej stranke, aj ked po veceroch ked uz mam telo v klude, ma pobolieva cela panvova cast, ale to je normalne.
Tana, ty si uz celkom fit? Ved uz nam ani nechyba dlho do nastupu na matersku, este mesiac a par dni.
Babatko kope ako blaznive, niektore noci vobc nespavama, ale nech. Niekedy ma kope tak divne, co som ano pre dcere nezazila. Je to akoby mu sklbalao celym telickoma potom aj mne vyrazne sklbe celym bruchom. Je to take zvlastne, ine ako ked sa presuva zo stranay na stranu,a lebo si len natahuje nozky, rucicky.

tana 147

ahojte:DD no ja som opat v praci:D dufam, že este sa budem citit dobre a vydržim tu čo najdlhsie, ozaj viete čo som pocula? neviem či je to pravda ale potvrdili mi to už 3 buduce maminy, ževraj od 1.1.2010 sa ma zvysiť rodičovský príspevok na 8000 sk neviete niečo o tom vy bližsie??

kraaska

ahoj buduce maminky,dajako sem nepiseme :(( konecne som nahovorila muza aby sme poskladali postielku :)) je nadherna,mame aj baldachyn,na bud.mesiac sa kukneme po kociku..vy ako?

mojaeni

my sem vcera boli s muzom v polsku,isla som si pokupit nejaku droegeriu, plienky, obrusky, prach na pranie.celkom som sa uchodila, este som si dala aj boty s opatkami, lebo to su jedine, co momentalne obujem, nejak sa mi roztiahli nohy alebo co, hoci ich vobec nemam opuchnute.
Dnes daco upeciem.
Prajem Vam pekne sviatky,ahojte.