Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

existuje nejaka poradna?

Príspevok v téme: existuje nejaka poradna?
mary-anne

takze existuje nejaka poradna na zistenie toho, na co sa hodim? ako myslim v pracovnej oblasti..
skusali ste to uz niekto? mne sa vidi, ze na Urade Prace maju nieco take,ale nie som si ista. a chcela by som vediet aspon zcasti,na co sa hodim,kedze nemam ani ponatia a nemam nic konkretne, co by ma bavilo.dakujem

kjarin

Musis si urcit, v com si dobra - to vacsinou aj cloveka bavi.
Napriklad, ci preferujes pracu s ludmi alebo samostatne. Ci si manualne zrucna alebo chces nieco skor psychicky narocne.

Je zbytocne si robitt kurz manikura, vizazistka, ked nechces robit s ludmi alebo nemas talent na take umelecke vecicky.

mary-anne

no mna vysoka velmi nelaka, jedine,ak by externe,alebo niekde v zahranici skor. no vystudovala som dopravnu, odbor colna deklarantka a to aj teraz robim. ako je to fajn praca, nestazujem sa. ale ten plat by mohol byt o cosi vyssi...

kjarin

Mozno si velakrat zaskrtla moznost "neviem sa rozhodnut", kedze si taka nerozhodna. :) Mne to vyhodilo asi 7, z toho vsetky ma lakaju asi rovnako. Cize mne to vyslo.

A kde teraz studujes/pracujes? Aj podla toho sa da zistit, co ti ide alebo ta bavi. Ja som v stvrtom rocniku na strednej zisitila, ze ma dane zameranie vobec nezaujima a tak som dostudovala, ale podala som si prihlasku na uplne inu vysoku skolu, ako sa zvycajne dava po absolvovani tej strednej.

mary-anne

dakujem, je to fajn stranka, aj dotaznik..len to je vsetko tak vo vseobecnosti, vymenuvaju skoro vsetky mozne povolania.hmm

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

existuje nejaka poradna? - Fórum - ZDRAVIE.sk