Magrilan

geisha

kopirka:preco je adipex svinstvo,ako si sa nim znicila?ja som uplne zufala uz z toho prejedania a preto o nom uvazujem ako poslednu moznost

kopirka

adipex je riadne svinstvo, brala som ho. znicis sa nim, a po mesiaci nezabera. magrilan je antidepresivum na bulimiu a je iba na predpis od psychiatra. oplati sa, pomoze.

ich

a kolko to je co si ho vysadila?
pretoze ja som sa zbavila tej unavy tak za 2, 3 mesiace......neviem ci bola ta unava z magrilanu, brala som este dvoje ine lieky...ale nebolo to hned.

ava666

ahojte som bulimicka a chcela by som sa opytat na nej.lieky ktore by utisili moju pazravost.magrilan alebo adipex? mate skusenosti a ako sa daju zohnat bez psychiatra?

evcca

zo zaciatku to bolo 1x 20mg, co bola jedna tabletka, bolo obdobie, ze aj 3x denne, moj psychiater bol v tomto dobry, dobre ma nastavil na lieky a potom sa dalo dalej spolupracovat aj v psychoterapii.

evcca

za tie tri roky som sa myslim stabilizovala a vlastne si vyriesila aj problemy, ktore som maskovala jedenim.

nie je to sice teraz este 100% ale je to lepsie, myslim, ze mi magrilan pomohol sa nastartovat na cestu zmeny.

teraz ako som bez neho, nejak to neviem popisat, ale mam o nieco viac chuti sa niekedy prejest a riesit problemy jedlom a vtedy musim viac zabojovat.
myslela som, ze po vysadeni vymizne moja unava, bohuzial nie.