mladší muž a staršia žena

miro25

No ja mam 25 a priatelka 36. Ja ten vekovy rozdiel zatial moc nevnimam narozdiel od nej. Moji blizky mi hovoria,ze to raz pride,ze mam sa nato pozriet ako budem natom o desat rokov,kolko budem mat ja a kolko ona. Je pravda,ze sa poslednu dobu dost hadame,ale to asi skoro v kazdom vztahu su hadky. Ona chce poslednu dobu velmi casto aby som jej daval najavo viac lasku,ze ma pocit,ze ma straca. Spravam sa k nej tak ako doteraz a nevnimam na sebe daaku zmenu spravania k nej,alebo si to neuvedomujem. A sme spolu treti rok a z toho dva roky spolu zijeme. Takze vobec to neni o veku,ale o tom ci si spolu rozumiete.

1stella

mám 49 rokov , môj partner 39, sme spolu 5 rokov . Máme krásny a harmonický vzťah založený na láske, dôvere, porozumení a partnerskej komunikácii . Nemyslím že vzťah je o vekovom rozdiele .

nadinka

no ja som mala 26 a manzel bude mat 23... a nevidime vo veku ziaden problem... je nam spolu naadherne a nase okolie to tiez chape... sice si obcas niekto neodpusti ustipacnu poznamku, ale drahy sa nad tym zvacsa len pousmeje a povie aby ho prestli provokovat, lebo im povie nieco skarede a za trest odo mna nedostane vreckove na desiatu do skoly na druhy den :D a to tych hnusnych ustipacnych "neprajnikov" vacsinou umlci, to ze to berieme v pohode a dokazeme sa nad tym zasmiat :)

berushka

Ja som trosku starsia od partnera (nieco vyse roka) a tiez som si nevedela predstavit chodit s niekym mladsim, ani vo sne by ma to nenapadlo. Vzdy som mala starsich lebo mi rozumovo viac sadli :) Ale potom som strtla toho mojho a bolo to uplne o inom, ten vek mi az tak nevadil. Okrem toho vsetci hadaju ze ja som kustok mladsia takze je to pohodicka.