meska menzes pri hak obvykle?

Príspevok v téme: meska menzes pri hak obvykle?
zuzana175

treti mesiac beriem hak minervu.vzdy som dostavala menzes uz stredu-stvrtok.teraz je piatok a stale nic.nebrala som antibiotika, nezvracala som, neprehnalo ma, a priatel to ani do mna nedava(len na jediny raz). predtym som mala triquilar a menzes mi chodil v sobotu.moze sa stat,ze sa to cele napravuje na iny cas? dakujem

me for me

fialka: no ja mam tak celkovo taky citlivy organizmus,ano je to ta tabletka po a lezala som kvoli nej 1den,ale to islo zo mna aj horom aj dolom..ale aj ked som zacala brat antiku tak prve 3mesiace som stale plakala a furt sa hadala s frajerom..no uz to mam za sebou,len teraz rozmyslam o inej forme antikoncepcie..

me for me

nie nebola som tehotna ale mozno aj vdaka postkoitalnej antikoncepcii,to je tabletka po,skoro som po nej umrela..uz nikdy to nechcem zazit..

me for me

mne uz sa nieco podobne tiez stalo,len to som este nebrala antiku.proste zlyhala barierova antikoncepcia,tak hned na 2.den som isla na gyndu uplne na istotu ze pan doktor spravte mi ultrazvuk..tak sa ma este pred tym opytal ze kedy som ten styk mala a ja ze vcera.tak on ze pridte za mesiac:)no teraz uz sa na tom smejem,ale bol to trapas.

zuzana175

no lebo ma napadlo,ze som si zacala davat citron do caju.mna teraz uz kazda mala blbost zaujme. ale dam si vecer teply kupel.to mi skoro vzdy zabralo.drzte teda palce baby..dakujem vam