meska menzes pri hak obvykle?

Príspevok v téme: meska menzes pri hak obvykle?
zuzana175

treti mesiac beriem hak minervu.vzdy som dostavala menzes uz stredu-stvrtok.teraz je piatok a stale nic.nebrala som antibiotika, nezvracala som, neprehnalo ma, a priatel to ani do mna nedava(len na jediny raz). predtym som mala triquilar a menzes mi chodil v sobotu.moze sa stat,ze sa to cele napravuje na iny cas? dakujem

fialka_4

Zuzka nemala si pocas minuleho mesiaca hnacku alebo nezvracala si?
Poznam babu ktora si prave na toto nedala pozor a tak ostala tehotna...

me for me

no to si asi nemala plodne dni takze riziko tehotenstva sa tymto znizuje..skus si spravit aspon dva tehotenske testy,doktor ti po vikende este nebude vediet povedat ten az asi po 3-4tyzdnoch od pocatia.

fialka_4

Zuzka nemam...ja mam 17 rokov :-)
Jasne mala som uz aj ja stresy asi dvakrat...sa to dostalo nejako dnu...
som si vydychla az za par dni ked som to dostala...
No vacsinou som kludna...
my pouzivame hak aj kondom,pre istotu

zuzana175

jeeeej,ja neviem. bolo to minuly tyzden asi v piatok-sobota.neviem presne.coze ine pary to tak nerobia? nikto to nedava dnu?

fialka_4

Asi....dnes sa deje hocico...
Kazdopadne Zuzka asi Ti to vysvetli len gynekolog,co sa vlastne deje s Tvojim telickom...
Ja som citala vela clankov aj o zenach,ktore menstruovali prve mesiace pocas tehotenstva...
a menstruacia mozno meska aj z toho stresu....
neviem moja rada by som Ti poradila

me for me

neviem teda,no mozno dnes ti pride v noci..hak sa nema brat ked si tehotna mohlo by dojst k mimomaternicovemu tehotenstvu..a v ktory den po zaciatku kramov sa do teba tvoj chalan spravil?

zuzana175

moja kamoska ma kamosku a ta zevraj brala este 3 mesiace hak,lebo nevedela,ze je tehotna.a ze jej to spôsobila ta antika umele oplodnenie.to jej povedal gynekolog.to som este nepocula.tak asi sa to stava,ze sa to prepiskne a ten mesiac sa to este berie.co uz

fialka_4

Noo Zuzka to je dobra otazka...
odpoved veru neviem...
tiez som nad tym uz par krat premyslala...
ze ci by to neuskodilo babu,ze sa to asi nema...neviem urcite to ale zistim...
skusim to vygooglit teraz :-)

zuzana175

ved predtym som mavala v sobotu.ale nechapem,preco to teraz meska. aj prsia ma tak divno pichali a aj v podbrusku,tak neviem.ja som taky stresak.