Zapcha, pomoc bojim ze umrem

martiana

@Gita000912 je na tom cosi pravdy! mne staci ked si dam kavu a uz aj bezim:-D cigaretku si nedavam, kedze nefajcim ale kavicka mi vzdy pomoze:-) no horsie su na tom ludia, ktori ani nefajcia a ani nekavickuju. tym sa vobec necudujem, ze problem s vyprazdnovanim maju! pre nich su rozne prasky a prehanadla.

Gita000912

Ludia!!! Ja mam pre vas recept!!! Rano si dajte cigaretku a kavu, uvidite jak vas pozenie na zachod to vam zarucujem v sekunde :)

adelaide7

Co sa tyka zapchy a dlhodobej, mne skor zaucinkovali probiotika s vlakninou. tie daju do poriadku travenie a celu crevnu floru a neriesia problem len kratkodobo, ale pomozu sa ti zbavit sa tychto problemov uplne... mam syndrom drazdiveho creva, viem o com hovorim...

manzelka

Ale veď kvôli pár dňovej zápche hneď neumrieš! Nemáš sa čoho báť!! A keď ti jeden liek nepomáha, tak ho vysaď a skús nahradím druhým! To zvykne pomôcť!!

maminka45

som rada paulara, že sa s nikým nehádaš. áno, chápem ťa. aj ja si to všímam, že niektorí ľudia si prosto idú len to svoje a je im jedno, či to ľudí zaujíma alebo nie. no skús si to nevšímať tak ako to robím aj ja:-) pokiaľ viem, tak sa tu zatiaľ spomínali len prášky od firmy worwag pharmy. ak máš teda na mysli tie, ktoré pomáhajú na zápchu

ruth210

mimwi verim ti, ze to od nej pochopis a ze mi to budes vediet vysvetlit, spolieham sa na teba:-);-) to iba sem-tam sa mi zadari:-D:-D

paulara

@maminka45 s nikym sa tu nehadam, len som vyjadrila svoj nazor lebo uz ma to nebavi vsade citat len o tom istom. clovek sem ide, lebo si mysli, ze sa dozvie nieco lepsie a ucinnejsie a zase len to iste:-(:-/ napriklad vidis, ani pomaly neviem ake prasky sa tu spominali, kedze som sa k nim nedostala:-(

maminka45

len sa tu prosím vás nehádajte, nevedie to aj tak k ničomu! každému predsa vyhovuje niečo iné! niekomu pomohli tie spomínané prášky o ktorých tu diskutujete a iným zase úplne niečo iné. nemôžme nikoho nútiť do ničoho. každý má slobodné rozhodnutie!!!