Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapcha, pomoc bojim ze umrem

lilihviezda

Ahoj,
ja mám dobré skúsenosti s užívaním aloe z LR, čisto prírodný produkt bez vedlajších účinkov a dlhodobý efekt, upraví krásne travenie .... ak chceš vedieť viac napíš na lilihviezda@azet.sk

marulka1

Ahoj ach,
ja len tak v skratke....naozaj velmi ucinne je Psylium - vlaknina, ktora ti nie len pomoze pri zapchce ale doplnis telu aj potrebnu a prospesnu vlakninu, da sa kupit v lekarni a nevychadza vobec vela...za to nic nedas ak ju vyskusas a verim, ze budes velmi prekvapena...
tak ziadne strachy, len sup-sup na nakup do lekarne :D

marulka1

Ahoj ach,
ja len tak v skratke....naozaj velmi ucinne je Psylium - vlaknina, ktora ti nie len pomoze pri zapchce ale doplnis telu aj potrebnu a prospesnu vlakninu, da sa kupit v lekarni a nevychadza vobec vela...za to nic nedas ak ju vyskusas a verim, ze budes velmi prekvapena...
tak ziadne strachy, len sup-sup na nakup do lekarne :D

fasta

Ahoj!

Tvoj problém je ten že sa spoliehaš práve na lieky!Pomôže ti jednoduchá relaxácia, Jóga, Marciogarcia atď. Jedno je isté! Musíš počas relaxácie zabudnúť na svoje problémy a veriť, že ti pomôže.Mne pomohla Jóga a vyliečil som sa z fóbie.

Prajem veľa úspechov!S pozdravom fasta

jeanny

hej to by ma tiez zaujimalo :( pit privela zas neni dobre na oblicky a nic netreba prahanat. ja uz sa bojim ulpne si tu vlakninu dat ze budem potom dva dni trpet, to je des...este si z toho uzenem nejake hemeroidy zbytocne :( nechapem akoto ze to kazdemu pomaha len mne je z toho este horsie

joni_

a kolko mam teda pit, aby ta vlaknina neposobila opacne? pijem nim. 2 litre (na vahu 50kg) denne, stale nieco do seba lejem. Ked to uzijem rano a vela zapijem, tak je to OK, lenze ked to uzijem vecer, tak potom uz tolko nepijem, lebo vsak idem spat. Tak neviem....

uzdravenyL

odporucam chlorellu a vlakninu alebo schindeleho mineraly, mne osobne toto pomohlo, rozhybalo mi to creva -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapcha, pomoc bojim ze umrem - Fórum - ZDRAVIE.sk