Zapcha, pomoc bojim ze umrem

meduzamlok

klystír. zaručene zaberie. kúpiš v zdravotníckych potrebách, nehanbi sa, stokrát lepšie ako operácia!

Marecicekkkk

Ahoj, potrebujem pomoc, uz dlhsiu dobu, asi mesiac a pol mam problem s velkou potrebou.. prvykrat som mal velku potrebu asi po dvoch tyzdnoch, ked uz som mal dobre bolesti tak som utekal zo skoly domov a teraz mam to iste, ze 2tyzdne som nebol na velkej potrebe, a uz sa fakt bojim tam normalne ist, neexistuje nieco, co by mi nejak pomohlo "rozlozit" to vo mne aby to islo lahsie a bezbolestnejsie von? :( Dakujem

huhaha

Myslim ze nie je potreba tolko extremne, vlakniny ,pohyb criev zabezpecuje samotna strava podla toho aku ma schopnost napr. prenastenie criev ,jablka nemaju vela vlakniny ale hybu crevami rozne dzusy z ovocia alebo zeleniny,atd.Cim viac vlakniny tym viac vody.Myslim ze treba pocuvat svoje vnutro ktore nmam povie co mame jest,a pohyb.

All.

Ahoj,poznám tiež tento problém a zsitila som aj takú okrem už spomínaných rôznch dobrých, niekedy aj u mna účiiných rad 1 vec,ak to tu este nik nespomenul-skús si zadoček natierať pred WC krémom a malo by ťa uvoľniť, môže byť telový alebo dajaký harmnačekový,skús to, mne aj toto pomáha..ale dakedy nemusí okamžite, niekedy až po niekoľkáýc minútach dôjde k výsedku..viem, znie to vtipne, ale môže to pomôcť.

joni_

mna by zaujimalo pri tych vlakninach pitny rezim, nie globalne ze 2-3 litre denne, ale presnejsie, kolko vypit priamo pri uzivani rano a ak to uzivate pripadne aj vecer, tak kolko pit vecer aby to nemalo opacny efekt... proste ako to uzivate

lilihviezda

Ahoj,
ja mám dobré skúsenosti s užívaním aloe z LR, čisto prírodný produkt bez vedlajších účinkov a dlhodobý efekt, upraví krásne travenie .... ak chceš vedieť viac napíš na lilihviezda@azet.sk