Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

La Roche POsay alebo VichY dermablend??...poradteeee pliiiis

Príspevok v téme: La Roche POsay alebo VichY dermablend??...poradteeee pliiiis
lamka

Noo takze..mam uz od davna dost velke problemy s pletou...a stale mi to njako nechce prestať ..no co uz narobim ..ale mam taky pocit,ze ked si dam make-uo moje akne sa len zhorsi ...ale dopocula som sa,ze tieto dva make-upy su dobre ..a na pleť aj pomahajuu a nie zhoršuju ...len neviem teraz ktory si mam s tychto dvoch kupit...cenovo su problizne rovnake takzee to je jedno ..len ktory je podla vas lepši?..dakujeemm

inge

La Roche toleriane je super, vzdy som mala problem s akne tento make up je bez kadejakych konzervantov a je fakt prijemny vydrzi mi asi rok lebo kryje perfektne takze ho vela netreba a neni ako maska

lulca

ja mam dermablend a kazdy mi hovori ze aku mam krasnu plet :) to ma nevideli odlicenu asik :))) mne dermablend vyhovuje, ale inak vichy nepouzivam, telovu kozmetoiku a kremy mam la roche. je to skvela kozmetika aj na moju atopicku plet, aj teda amlo co zensiem. myslim ze ani jedno ani druhe neolutujes, ale vypytaj si vzorky v lekarni. mne ich ale nikdy nechu dat lekarnicky blbe, si t nechavaju pre seba a tvrdia ze uz nemaju pritom om si pytala vzorku v lekrani lebo mi kamoska povedala ze im dnes prisli a teda jej dali..:)

kikina

Podľa mna ani jedno. V týchto 2 značkách je napchatéj najviac chémie, preto neverím že to spraví na pleť dobre. A vydela som dokument, ako vo Vichy testujú na zvieratách, hrôza. Vyskušaj niečo prírodné, najprv Alverde. A vyjde Ta do o dosť lacnejšie:)

sisa2009

Jednoznacne Toleriane od La Roche - skvele kryje a dobre to vyzera. Dermablend sice tiez dobre kryje, ale zvyraznuje supinky, vrasky a usadza sa v ryhach. Mam pocit, ze ma efekt masky, aj ked zarucuju, ze nie. A na vyrazky skus krem Effaclar K od La Roche, urcite lepsi nez Vichy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.