Gliss Kur- ASIA STRAIGHT

Príspevok v téme: Gliss Kur- ASIA STRAIGHT
anabell

Skúšali ste niektorá tento šampón alebo kondicionér? www.hips.cz ževraj to vyrovná a uhladí vlasy. čiže myslím že neičo ako nivea straight and easy. Určite si nerobím nádej že mi to vyrovná kučeravé vlasy, ale chcela by som aspon lesk, hebkosť a menej krepovitosti, sadu gliss kur mam velmi rada. Mate niekto skusenosti s tymito vyrobkami?

dada

No takže veľmi by ma zaujímalo či tieto výrobky na vyrovnanie vlasov aj bez použitia žehličky ozaj fungujú.Mala som už Nivea straight and easy.. ale nepomohlo mi to absolútne.. mám kučeravé vlasy.. :).. ale šampón od Nivea mi vlasy ešte viac skrepatil, vlasy boli totálne bez lesku.. jedine pozitívum bolo že mi pekne voňali :)to je všetko.tak práve preto ma zaujíma či glis kur je ozaj účinný aj bez žehlenia,či to je len ďalší reklamný oblbovák.
prosím ak máte niektorá z vás skúsenosti s týmto šampónom,tak tu napíšte či vám pomohol alebo nie.. móóócíínkóó wáám ďakujem. =)... :-*

tyrusqa

mata:tiez si myslim,ze gliss kur nie je nic moc.teda aspon ten na suche vlasy.vobec tak nezvlacnuje.ten straight som zatial nemala ale ani nechcem,kedze sa mi tie ostatne rady neosvedcili.

megie

Mám tento šampón aj kondicionér a sú fakt super. Plánujem si dokúpiť aj zvyšok sady. Nikdy som nezažila aby tak pekne voňali vlasy po tomto šampóne aj po vysušení fénom ! S Gliss Kurom mám tiež dobré skúsenosti a mala som tých výrobkov už veľa. A určite odporúčam, ak ste ešte neskúšali, tak vyskúšajte masky na vlasy. Vlasy sú potom úplne perfektné a voňavé. A z vlastnej skúsenosti pridávam, že masku treba z vlasov poriadne zmyť :) Tak určite odporúčam tieto výrobky :)

mesiacik224

no staci mi:DD myslela som, ze kebyze nie je asi by som ho vyskusala...ale s takou kozmetikou nechcem mat nic spolocne

laskaaava

potrebujem odpovede na 2 otazocky:DD
je tato kozmetika testovana na zvieratach?????? ako ano tak nic:D a ak nie.tak ..opmohlo vam to niektorej ???teda ake ste mali vlasy..atddakujem moc:D a uz napiste niekto:D

mmmmm

no ja odpovedám na ten predchádzajúci komentár...ak máte krepovite vlasy tak si ich neceste ked ich mate suchce iba ak su mokre.........to aj mna poradila kadericka pretoze aj ja som mala krepovite vlasy....skúste to!