Jeanine - ano či nie?

chocoholik17

ahojte..:) nechcete kupit HAK Jeanine trojmesacne balenie? pred 3 dnami kupena v lekarni....predam za 30 eur...
ak mate zaujem kontaktujte ma na chocoholik17@gmail.com

jankaaaaaaaaa

brat hak od 15tich? dobra odvaha. uz si ju skusala vysadit? nechcem ta strasit ale tvoja plet bude tak 3x horisa kao pred nasadenim a to nehovorim o dalsich vaznych rizikach a ucinkoch, ktore ma hak a hlavne ked sa uziva od takeho mladeho veku

111111112122

ja som uzivala jeanine 5 rokov od svojich 15 tich... a poviem ti nemala som ziadne problemy. bola super a neviem si ju vynachvalit! zacala som ju brat koli pleti a cela sa mi vycistila, menstruaciu som uplne stratila co bolo uplne super /bola som aj u lekarky a povedala ze je to v poriadku a ze mozem byt stastna akurat/ a chut na sex som nestratila a hlavne som nepribrala ani kilo!!! vrelo odporucam

kikiliki

No moja skusenost so jeanine je hrozna vysadila som po dvoch mesiacoch zacala som krvacat najskor to bolo slabe tak som si myslela ze je to v pohode ze si len telo zvyka no potm ma museli skoro poslat na kyretaz:(((teraz mi nasadili yadine ale ako som citala tiez ma vela bab zle skusenosti tak neviem co mam robit ci brat HAK alebo trpiet priserne silne krvacanie pri menzese...katastrofa bojim sa ze sa mi stane opat to iste

paganstorm

uživam takmer tri roky doteraz žiaden problem, na pleť to nijaky vplyv nemalo- vždy som mala dobru a sem tam nejaky pupak s zjavi aj napriek hak, kvalita vlasov sa mi zlepšila, bolesti pri kramoch sa o hooodne zlepšili, nemala som tak často migrenu pri kramocch, akurat že poslednej dobe som hrozne sucha, no neviem či od tabletiek alebo starnem, uvime čo mi poviem na prehliadke Dr. Ujo Kuk :-D

NiaP

Už bude 5 rokov čo užívam Jeanine. V podstate od začiatku. nemám s ňou absolútne žiaden problém. Žiadne bolesti hlavy, zmeny nálad, dokonca ani strata chuti na sex, nedostatočná vlhkosť ako tu každý opisuje pri iných HAK.
Dôvod prečo som začala HAK brať bol prostý. Mala som problémy pri menštruácii, 3 dni som ležala v posteli v bolestiach, vracala som, prvé 3 dni sa zo mňa krv valila. Riešila som to kadeako, prírodná medicína, homeopatiká...nič...No a priznajte si, cyklus ktorý trvá raz 20 dní, potom 40 a niekedy 14 (!) nie je normálny. S rizikami HAK som bola oboznámená od lekára. Viaceré hovoríte že HAK je humus, lenže pre mňa bol humus tie 3 dni v mesiaci kedy som nebola schopná žiť...

bebe159

ja neuzivam HAK menstruacne bolesti su neznesitelne nemozem ist do prace v lekarni si kupujem thermo naplaste s hrejivym ucinkom trosku utlmuju krce,ale potom chodim taka odkvecnuta na odpadnutie..davam si aj kvapky algifenneo to je kalba nemate radu na prirodnej baze?