Jeanine - ano či nie?

sweetlemon

mne sa s jeanine strasne pekne upravila plet. potom som ju musela vysadit kvoli operacii a plet sa hrozne zhorsila, takto som nevyzerala ani v puberte. takze planujem zacat opat

simona

prosim vas.iba teraz idem uzivat jeanine.ake ma ucinky? zlepsi sa mi plet?lebo mam problem s akne.pribera sa od tychto tabletiek?prosim napisete mi nejake ucinky?? dakujem

kostlivec

teraz nerozumiem presne ako to myslis.. testy sa samozrejme robia pred HAK a co kolko stoji, hak? ta jeanine 1000 na 3 mesiace, ale neviem ci to si mala na mysli. hmm, ale ako vidim zisla by sa ti odborna rada ohladom pleti. ja by som ti odporucila navstivit Ustav lekarskej kozmetiky, nevravim, ze robia zazraky, ale su to odbornici, poradia urcite dobre. za pokus to mozno stoji... viem, ze je lahsie dat si HAK, ale pokial sa tomu da inak pomoct, tak preco to neskusit... ako myslis. hej vacsinou to je hormonmi, mne konkretne to povedal lekar v ULK (a to som mala uz 19 rokov pubertu za sebou)ze z toho musim proste vyrast. no a predsa mi zaberali tie veci co mi predpisal, HAK som zacala brat az potom.

lencok1

inak som pocula, ze ak to je v hormonoch, tak nic ine ako HAK nepomoze, robia sa normalne hormonalne testy? ak nie kolko to stoji?

lencok1

no vies ja mam taky zvlastny problem...kedysi sa mi na brade robilo akne a ostali mi tam malinke nerovnosti pleti+ sem tam tie vyrazky, stale dookola...isla som k znamemu a ten zvolil CO2 laser, co bola najvacsia kravina, porobil mi tam "jazvicky", ani neviem co to vlastne je, biele vypukle utvary po celej brade, pomedzi to vyrazky, katastrofa...rok a pol to mam, predtym vcelku dobra plet, odvtedy aj viac stresu zo vselicoho, a teraz mam plet nic moc...a nic mi akosi nepomaha, najviac ma trapi co mi to dorobil s bradou, nie je to nic prijemne...nechapem ako sa to mohlo stat

kostlivec

zatial nie, to sa velmi tesim, este stale mam cistu plet, ale nedavno som brala candivac (je to liek na kvasinky a okrem toho vraj aj na ake, takze mozno to ma na svedomi toto) + v lete mi slnko vzdy dost pomahalo na akne.. takze uvidm tak na jesen ako to bude so mnou vyzerat a ak sa to vrati, tak budem pokracovat v liecbe na akne. a ty mas teda akne? ako to riesis? myslim, ze HAK len kvoli tomu neber, za tie peniaze si vies aj inak osterit tvar...

kostlivec

u mna tiez hrala velku rolu plet, ked som to zacala brat. asi mas akne, ze? tak tomu sa da aj inak pomoct. ja som s tym bola v ULK, a v podstate mi pomohli, lebo sa to zacalo zlepsovat (kozna mi naopak nikdy nepomohla, a ani ine veci, skusala som kadeco) ale potom som zacala brat jeanine, takze uplne zmizli.