Jeanine - ano či nie?

cickamicka

soberana:

Ja som tiez vysadila Jeanine asi pred 4mesiacmi a stráááášne som sa vyhádzala a vlasy tiež úplne mastné... Nevieš kedy to prejde? Alebo či to vôbec prejde? Šak čo mám robiť s takýmito vlasmi? Pleť ešte dajak zvládnem ale tie vlasy!!! A polka mi vypadala :// Som mala krásne husté vlasy kučeravé a teraz... Fuj!

soberana

vidim ze je to uz trosku starsia tema ale aj tak vam sem pridam moju skusenost...
Jeanine je jedina antikoncepcia co som kedy uzivala a asi aj pri tom ostanem po tom co som si precitala a o inych tabletkach a probelmoch kt. ja som v zivote klop klop nemala. Uzivam ju uz dost dlho, asi dakych 7rokov a vsetko je okej.. samozrejme treba si spravit obcas pauzu od uzivania... napr. teraz po tych rokoch som sa rozhodla ju vysadit kedze som ostala bez priatela a povedala som si ze to nebudem zbytocne jest a mozem konstatovat ze aj po vysadeni to bolo okej. Trochu sa mi sice zo zaciatku viacej mastili vlasy a mala som zrazu akosi viacej vyraziek ale to sa uz dalo doporiadku su to asi 4mesiace co abstunujem :D ale coskoro sa k nej o5 vratim lebo mam znovu priatela tak... nech si to mozme vsetko krasne uzivat.
Cize ja mozem odporucit mam dlhorocne skusenosti a uz mam aj skusenost s dlhsim vysadenim, hoci je mi jasne ze na kazdeho to moze vplyvat inak...

petul

len nezodpovedne zeny uzivajuce HAK nechodia pravidelne ku gynekologovi....jasne najlepsie je nech ti lekar da recept a ten budu zeny uz dokrkvany stale pouzivat v lekarni na vyber liekov aj 2 roky...
Ziadna chemia, ktoru tlacime do tela nie je pre telo prospesna, nehovorim ze baby jedzte HAK je skvela...ale vela zien tie lieky berie zo zdravotneho hladiska a nie pre krasnu plet (co totalne nechapem)...to by ste museli na kazdy liek hovorit ze je to hnus, aj blby paralen je hnus, lebo je to liek kt. ma vedlajsie ucinky...vsetky lieky maju svoje za aj proti, nic nie je dokonale...ale zbavte sa predsudku ze za rakovinu moze jedine HAK..preboha to su nazory zo stredoveku..

lionesssssss

petul - ??????? ty sa aj čítaš?

šak a čo je na tom, že som napr. ja konkrétne brala HAK 4 roky a teraz tvrdím, že je to humus? A kto má tvrdiť o tom pravdu ak nie ten, čo to sám skúsil? Ja to viem na vlastnej koži, čo to so mnou spravilo, každá z vás to zistí až po dlhodobom užívaní. Bez toho aby si to sama vyskúšala nezistíš aké je to svinstvo.

a ešte by zaujímalo, odkiaľ máš info, že ženy užívajúce HAK chodia častejšie ku gynekológovi...

petul

presne baby, co tu hanite HAK...naco ste to potom brali ked je to hnus....kazdy je general po boji...z nejakeho dovodu ste tu HAK zacali brat, nikto vas do toho nenutil...Je pravda, ze niektore telo to zle znasa, hlavne to vysadenie ako u mna tou cystou, ale mnohym zenam to prave pomaha...a kravina ze rakovina je z HAK...tomu snad neverite...je jasne ze zeny ktore beru HAK chodia k lekarovi pravidelnejsie a castejsie ako tie co nic neberu a preto sa im robia castejsie vysetrenia a ak nejak ma aj nalez tak je to vcas vdaka tomu ze chodi k lekarovi...mnohe zeny gynekologa navstivia raz za 3-4 roky a potom z toho je tu ta statistika, ked taka zena ma mozno uz 2 roky nejaky nalez a ani o tom nevie a jasne zene ktora chodi k lekarovi, lebo berie hak ten nalez skor najdu.....preco vsetci hucime, ze HAK su hormonalne lieky ktore ublizuju telu....co potom lieky na stitnu zlazu, nie su to tiez hormonalne a tie beriete mnohe s radostou, lebo mate problemy....Kazdy ma svoj nazor, ale tie co ste brali HAK aj niekolko rokov netlacte druhym do hlavy aky je to hnus a podobne...uvedomte si ze ste to brali dobrovolne niekolko rokov a vtedy to hnus pre vas nebol....

llkarim

rakovine vajecnikov ,vela lekarov ti to aj potvrdi ,kebyze je to tak nebezpecne uz je to davno zakazane!
A VELA sexu skodi?? zobudte sa...sex je zdravy mate velmi puritanske nazíory na dnesnu dobu ,je to sice vas nazor respektujem to ,ale neprezentujte tu to ,ze HAK je hnus a neviem co NIEJE TO HNUS!!!!!!!!