Jeanine - ano či nie?

llkarim

maggynka- hnedoocka - nehnevajte sa ,ale to co tu trepete je dobra blbost!! rakovinu ma aj zena ,ktora nikdy HAK nebrala!! rakovina maju aj zeny ,.ktore maju nezodpovednych gynekologov a ,ktori si to nevsimnu! takze to ,ze zena ma problemy nie je vina antikoncepcie moja teta brala antikoncepciu skoro cely zivot a po vysadeni ma uz dost dlho a ziadne problemy nikdy nčmala a poznam vela takycvh zien takze je to inidivdualne ! mne HAK velmi pomohla pretoze som odpoadavala pred cyklom . A ked je ,,taaak strasne nebezpecne\\\" tak preco to nie je zakazane? lebo vsak co nicime si dobrovolne zdravie? HAK praveze zabranuje

petul

pre maggynku:
Ja som pred rokom vysadila HAK a nastali rovnake problemy ako mas ty....narastla mi cysta max. 3cm a robila taku sarapatu...strasne ma bolela, kazdu ovulaciu praskla, co bola nesmierna bolest a trva to takto presne rok v kuse...nezabrali ani B-komplex, ani antibiotika, ani wobenzym, ani cajiky..a ani laparoskopia..jednoducho hormony mam rozhadzane a jedine vychodisko od mojich bolesti je znova HAK..takze od buduceho mesiaca idem skusit Jeanine

Inner

ak si vzala tabletku v prvy den menstruacie, mala by si byt chranena uz 3 hodiny po uziti tabletky - teda v prvy den. Ale to mas v pribalovom letaku, precitaj si ho, bude to tam.

adusik13

Ja ju mám prvý mesiac a som maximálne spokojná...dokonca mám nábeh na varixy a mám ochorenie srdcovej chlopne a uplne som OK:-) predtym som brala nizkohormonalnu qlairu a paradoxne mi vobec nesadla a trpli mi z nej koncatiny:-DD moja kamoska tiez berie jeanine a je velmi spokojna a to predtym brala ine 3 HAK s ktorymi spokojna nebola tuto uz berie vyse 2 rokov a je v poho:-) Odporucam:-)

hnedoocka

Maggynka, neboj menštruácia určite príde! Mňa pobolieva podbruško - zrasty a včera ma dosť bolelo pri močení aj kakaní... Niekedy ma to tam tak bolieva. Pomohol mi spánok. A veľmi. Povyhrievala som sa podperinou a je to ok. Uvidím ako mi bude podvečer.
Ako je to u Teba? Je to už lepšie?

hnedoocka

Maggynka, neboj menštruácia určite príde! Mňa pobolieva podbruško - zrasty a včera ma dosť bolelo pri močení aj kakaní... Niekedy ma to tam tak bolieva. Pomohol mi spánok. A veľmi. Povyhrievala som sa podperinou a je to ok. Uvidím ako mi bude podvečer.
Ako je to u Teba? Je to už lepšie?

maggynka

Hnedoocka: dakujem, ujde to :)
dnes pocitujem uz pri miernom dotyku vlavo na podbrusku taku bolest, ako keby som tam mala modrinku, myslim ze to je naozaj po tom vysetreni, riadne ma postlacali. Navyse podla sona mam na tom vajecniku prave vajicko co sa chysta uvolnit, takze dufam ze sa mu to cim skor podari :)
inak stale taka nafuknutost maternice, asi sa to vsetko chysta na poriadny menzes jak dabel :))
cely den mam na sebe primontovany termofor a dam si asi aj cerveneho vinka ked doberiem atb nech sa to uz spusti...

a ty ako?