Jeanine - ano či nie?

aluska1

lucka to je velmi individualne..u teba to tak nemusi byt
a prsia z hak nerastu, iba sa naleju vodou a po vysadeni sa vratia do povodneho stavu

lucka_88

ahojte, chcem sa spytat vas ktore ste uzivali jeanine a sa vam zvacsili prsia..po akej dobe uzivania ste zbadali vysledok??????

page

lastovička, si absolútne nezodpovedná, čo sa týka riešenia sexuálneho života... ja beriem antikoncepciu práve preto, že som odpadávala často a nevedeli mi zistiť, čím to je, mala som myómy, odvtedy ako beriem antikoncepciu, som zdravá ako buk a po mnohých skúsenostiach s kvalitou dnešných kondómov by som antikoncepciu rozhodne nezahadzovala...

ddddd

ahojte baby chcem sa vas opytat,ze ked som teraz po polroku dobrala Jeamine-teda neviem ci natom zalezi ze aky druh antikon.-krvacanie by sa malo dostavit normalne,ci moze meskat...?

saska111

beriem jeanine už skoro po lroka atak vam poviemm ze mam coraz menšiu chut na sex ...uff...ale zlepšila sa mi plet a cyklus tiež.... :)

sydney

Jeanine je fajn,mala som krasnu cistu plet (teda ja mam plet v pohode,ale ked som bola u kozmeticky,tak plesala),narastli mi prsia o cislo,ale bola som dost naladova. od leta ju neberiem koli inym zdravotnym problemom,ale poviem to takto - nemozem sa dockat,ked ju znova zacnem brat:)