Jeanine - ano či nie?

alandin

mám otázku ale neviem či mi budete niekto vedieť odpovedať po jeanine mi narástli prsia z nuliek na dvojky,vysadila som ju a bojim sa ju začať brať aby som z dvojok nemala štvorky :) ďakujem :)

nika 111

jeanine som používala dva roky a na tie dve kila co som pribrala si sťažovať nemôžem, upravil sa mi cyklus tak teraz sa k nej chystám znova vrátiť, ale kamaratka mi spomínala dáku novynette je lacnejšia ale vraj tiež dobrá

rorushenka

ja som s jeanine uplne spokojna...pekne mi upravila plet a aj cyklus mam pravidelnejsi..tiez mam obcas vybusnejsie nalady a vacsiu chut do jedla ale je to o sebakontrole:-)

deliiii

no aj ja beriem jeanine uz asi dve mesiace...a nema mvecie problemy..no sic eaz na to ze sa mam trosku vybusne nalady a tak ..a chcem sa spytat..źe ak budme brat 3 tyzdne anti..a ten 4 nebduem mat prestavku ale zacnem s novym balenym hned ci nebudme mat kramy potrebovalal by som ich posunut..a potrebujem vediet ci takto...ci to nebude problem ked tenm tyzden zacnem hjned s novym balenim...ci by si teo nemalo trochu odychnut..a ci mozem mat normalny sex..

belkovicova

mozem zobrat jeanine tabletky aj po mezese a co by sa my mohlo stat a ket ich uzijem po mezese kolko dni by som mala cokat na pohlavny stik dakujem za radu