Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamaratstvO, HADKY, ..........................

Príspevok v téme: kamaratstvO, HADKY, ..........................
landy xxxke

cauko... mam taky mensi problem.....please, poradte...dakujem

Mam 15 rokov a este stale ziadneho chalana ktory by za to stal...aj ked sa nasli nejaki ale ti su bud zadani(ale nie dlhodobo) alebo sa proste ani neozvu...myslia si ze som nedostupna...uz neviem co mam robit aby som ich zaujala a konecne sa zoznamila s nim....len NEVIEM AKO....nepatrim k tim baba co hned prifracia za svojimi objavmi a hned sa im trepu do zadku ....ja proste chcem toho praveho ... viem ze aj on po mne pozera, az taka otrasna zase niesom ale...on sa so mnou v zivote nezozami....PORADTE co mam urobit aby to neostalo LEN pri pokukovani a aby sme dakedy zoznamili a DALI DO RECI??? chodi na tu istu skolu ako ja len je o rok starsi....
uz som sa aj pomaly na to vykaslala ...ale kamoska ma presvedcila ze to stoji zato..
tak poradte prosim este mnoho krat.......thank you :-*

moly

landy xxxke máš pravdu nepchaj sa mu do zadku.. ak ma o teba záujem, tak nech sa rozhýbe on v žiadnom prípade to nerob ty. Niekedy máme toho dotyčného pri sebe a ani ho nevidíme. Rok som sa kamarátila s jedným chlapcom, vedela som že sa mu páčim, ale z mojej strany som nič necítila, stretávali sme sa a ja som sa postupom času do ňho zaľúbila .. Si ešte mladučká, môžeš využiť kamarátstvá, načo sa viazať a trápiť sa zbytočne..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kamaratstvO, HADKY, .......................... - Fórum - ZDRAVIE.sk