Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco sa inym zda, ze mam viac kil?

Príspevok v téme: preco sa inym zda, ze mam viac kil?
lentilkocka

Rada by som vedela tuto vec. Mam 45 kg a 162 cm, viem, podla tabuliek by som mala pribrat, ale nijak to nejde. A pritom robim opak, co robia ludia pri chudnuti. Zasadne nesportujem, chodim do prace autom, najradsej sa vyvalujem na gauci, pcham do seba miecnu cokoladu a rozne salamy alebo zjem to, na co mam prave chut. A nic, ani jedno kilo hore. pritom, ked mi niekto hada kila, premeria si ma a povie, ze mam asi 52 kg. Ked mu poviem, ze mam menej a kolko, vacsinou je prekvapeny. Dovtedy som pre nich normalna, ale ked pocuju kolko vazim, hned mi povedia, ze by som mala viac jest. Pritom mam kamosku, ktora je len o 4 cm vyssia, inak postavu ma skoro ako ja, ale vazi 57 kg a jej zase tipuju, ze vazi menej. Preco vazim menej ako vyzeram? Dakujem.

malickasom

neviem ako sa hadaju kila...ja viem odhadnut tak maximalne hmotnost cokoladovej tycinky...ako moze niekto niekomu odhadovat kila...to je nezmysel jak hrom...

machulka006

ja mám spolužiačku, ktorá má riť jak kufor, tlsté stehná, na stužkovej vyzerala ako balón, a tvrdí že má 52 kilo...
:)
ale to je viac menej od témy, iba som si na ňu spomenula, že aká krava, myslí si , že tomu veríme, že má stále 52 kilo ajs tým jej kufriskom...

detto

s tym asi nic nespravime, ja mam 155 cm a 43 kg a hadaju mi aj 55:( to ma vzdy zamrzi a tiez si na to neviem zvyknut...a potom preco vela mladych bab chce chudnut?

allla

vies,do kazdeho sa ziviny inak vstrebavaju,ja mam 14rokov dvojicku ta ma 159cm a 43kg ja som mala 160cm a 42kg,jedno kilo som male stale menej a vyzerala som stale chudsia,ves niekto to ma v genoch niekto nie...a citis na sebe aj zmeny,teda nie citis ale vidis?

mata

ani sa mi nechce verit,ze chces pribrat kvoli nejakej tabulke !!! pokial vyzeras normalne,a nie si len kost a koza,tak nevidim ziadny dovod preco by si sa mala trapit len preto ze podla nejakej tabulky by si mala vazit viac !
zivot sa neriadi podla tabuliek...zi tak aby si sa citila dobre a aby si bola zdrava

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco sa inym zda, ze mam viac kil? - Fórum - ZDRAVIE.sk