FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: nejaky dobry krem na suche ruky

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "nejaky dobry krem na suche ruky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    lentilkocka07.02.09 12:22??.??.119.215

Mam suche ruky, casto sa mi vysusuju, poradili by ste mi nejaky dobry krem? Neviem sa rozhodnut, lebo kamaratky mi radia Niveu, ine Neutrogenu, ine Dove, Astrid, Indulonu, Garnier, je si z coho vyberat, len ja si neviem vybrat, dakujem.

• Deee19.10.10 21:38??.??.225.239

mala som vsetky znacky a napriek mojmu odporu k tejto znacke, som musela uznat, ze je dobra...modra indulona...neznasam, ze je mastna aj 10 minut po naneseni, ale mam aj citlivu alergicku pokozku a jedine tato mi to nezhorsila, ale prave naopak ukludnila a hydratovala, aj teraz sa mi lepi na prstoch...brr

• jajaja9919.10.10 16:24??.??.157.190

neurogena je prilis mastna na moj vkus...alebo mozno nemam az tak brutalne suchu pokozku.

mam odskusany od baley krem na ruky s olivovym olejom....spokojnost. nevytvori taky mastny film na pokozke a aj prijemne vonia :)

• jessy19.10.10 16:22??.??.206.99

Eucerin urea, je super, po natretí mám úplne jemné ruky, stojí 10€ ale videla som ho aj za 6€ a s tej lacnejšej verzie indulona na ruky olivová

• ivana4519.10.10 16:09??.??.143.118

Ked mam hodne vysusene ruky, najprv si namocim ruky a urobim manikuru. Potom pouzijem pletovu masku, ktora zaschne na kozi a vytvori film. Ten sa ako tenky igelit stiahne. Potom rozotriem jeleni loj (v sirsej vacsej) tycinke. Na chvilu ho mozes dat na teple miesto. Zvlast ho votriem do koze nad malymi klbmi ruk a okolo nechtov. A trpezlivo vmasirujem..

• marica 87619.10.10 16:01??.??.158.185

Na ruky a rovnako aj na celé telo je najlepší olivový olej.

• jennyz19.10.10 09:35??.??.215.195

Treba zvýšiť príjem vitamínov B2 Riboflavin a B6 Pyridoxin, mne to veľmi pomohlo. Výborný je aj austrálsky krém z lekárne Flexitol. Stojí okolo 4 eura. Je na veľmi suchú popraskanú pokožku, na ekzémy a psoriazu.

• plamienok07.02.09 12:27??.??.136.205

ak mas naozaj suche ruky tak by som ti doporucila krem NEUTROGENA aspon na zaciatok kym sa da pokozka do poriadku.Prave tato kozmeika sa specializuje na taku suchu pokozku.

• kjarin07.02.09 21:43??.??.220.109

Este ti mozem doplnit Atrix, aby bolo z coho vyberat :)
    Je z tych lacnejsich, ale dobrych, rokmi overenych. V zelenej tube. Nie je mastny.

• peggy12307.02.09 21:49??.??.215.181

z vlastnej skúsenosti so suchými rukami ti odporúčam balzam na ruky značky Doliva. mne ozaj veľmi pomohol.

• tronka07.02.09 21:52??.??.146.141

jednoznacne NEUTROGENA ta norska formula mas na kremiku aj vlajku je to koncentrat ,,,odporucany na velmi suche ruky ,,
    odporucam

• smajla07.02.09 23:33??.??.98.211

aj ja odporucam neutrogenu. je sice drahsia, taky maly kremik okolo 120 korun ale stači jej dat malinko na ruky a pokozka je hned vlacnejsia a ruky su uplne jemne

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch