Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

da sa schudnut z tvare?

martin02

Treba si jednu vec uvedomit, ze iba z jednej casti tela nieje nijak mozne chudnut, chudnut sa da iba zo vsadial, v tych miestach kde clovek ma tendenciu lahko priberat tazko chudne, tam kde sa lahko pribera tazko chudne, genetiku cloveka nikto neovplivni.

silvie2222

to máš ešte fajn, mne sa zas nedarí pribrať v tvrári, postavu mám takú normál ale tvár chudú... ked priberiem a konečne mám tvár akú by som chcela mať, zas sa mi nepáči moje telo.... asi máme opačný problém

ni....

ahoj bozkávaním teda lepšie povedané olizovaním !!! tam sa posilujú strašne veľa svalov!! taktiež aj tak cvičiť kružiť hlavou a tak do bokov otáčať hore a dole a tak:)

farmaceutka

doduska, ak si nepribrala na vahe inde, iba v tvari a zda sa ti to neprirodzene a nie v poriadku, moze byt za tym zdravotny problem, konkretne nadoblicky.

kiki

Tak ja mam tento isty problem, hoci som chuda tak tvar mam riadne baculatu, aspon ja mam taky pocit a potom ked priberiem hoci aj 1 kilo tak na fotkach vyzeram ako keby som mala o 10 kil viac prave kvoli tej tvari, ale je pravda ze len z tvare schudnut sa neda. Ak si pribrala do tvare, musela si pribrat celkovo a na tvari to len najviac vidiet.

1BEN1

Jedine, ze by si schudla celkovo, inac sa asi z tvare schudnut neda. Neviem, ako mozes priberat iba do tvare, nemas to nahodou iba opuchnute? ALebo si potom musela pribrat na vahe celkovo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.