Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zvacsenie pier kyselinou hyalúrovou

tyrusqa

takze ak tomu dobre rozumiem teraz mas v kazdej pere po 5ml,(cize 10ml)?no mne odporucala iba 8ml..zavisi to od hrubky pier,aby to bolo prirodzene,tebe tolko odporucila alebo si sa sama rozhodla?mozem potom chodit do solarka?pocula som ze by mi to mohlo kvoli tomu skor zmiznut.inak ja som si chcela dat najprv len do dolnej,lebo dolnu by som chcela mat vacsiu,ale vraj to bude divne vyzerat.ty si si dala hned do oboch pier?koncom mesiaca sa chystam,tak potom ti tu napisem,ako som dopadla.dufam,ze to nebudu zbytocne vyhodene peniaze.vdaka za info :D maj sa zatim.

iva h

Vidno to len na občianke :-D.
Ja som si dala na 2 etapy,najprv 0,6 a potom zvyšné 4,lebo som sa bála,že to bude veľa a nechcela som ani prechodne mať černošské pery.Takto som bola spokojná a pojdem si to zase dať doplniť.

tyrusqa

vdaka za radu :D a kolko si si dala pichnut? lebo mne vravela,ze by bolo dobre prist na dvakrat po 4ml(2ml horna,2ml dolna)nemas nahodou fotky pred a po? nemam predstavu,zatial si to neviem porovnat,preto by som chcela vidiet foto.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zvacsenie pier kyselinou hyalúrovou - Fórum - ZDRAVIE.sk