neznosti na verejnosti, jemu nevadia,ale mne ano

Príspevok v téme: neznosti na verejnosti, jemu nevadia,ale mne ano
milla

Preco robi ten moj to, co robi a da sa ho to odnaucit? Aj som sa ho pytala, preco, ale nic nepovedal, len sa usmial. Ked sme niekde na navsteve u jeho alebo mojej rodiny, robi veci, ktore sa podla mna hodia len do sukromia a je mu fuk, ci sa na nas pozeraju. Napriklad ma stipne do zadku, da mi ruku pod tricko a pohladi ma po chrbte, akoby ma nemohol pohladit zvonku, pripadne sa hra s gombikmi na bluzke, akoby ich chcel rozopnut? Kym ja sa cervenam, on sa len usmieva. Nevie sa pred nimi ovladat? Alebo je to normalne, len ja som velmi hanbliva? Paci sa mi, ked to robi, ale len ked sme sami. Dakujem.

lucka

ja som presne v opacnej pozicii nez elka a iva.. chodime aj k priatelovi,ale my sa neoblizujeme len si davame take "cmuky"..ani sa neobchytkavame..tak myslim (a dufam) ze toto je v ramci normy..

iva.

som na tom podobne ako elka.
a najhoršie jo to "závidíš". Ako by mi do srdca bodali nôž. Dobre poviete si, kde to majú robiť? no napríklad u nej doma, tam sú rodičia do večera v práci. Nie ich asi vzrušuje, že ich niekto vidí a počuje. JA JU NENÁVIDÍM !!!!!!!!!!!!!!!

elka.

ja mám brata, má frajerku a chodia k nám. a keĎ sa kľudne bozkávajú a obchytávajú pred nami, je to nadmieru trápne. Keď poviem, prestaňte, odpovie: závidíš? ". Vtedy by som ho zavraždila. A z tohot dôvodu som znenávidela jeho frajerku. Keby bola slušná, tak mu povie nerob mi to pred ľuďmi, len keď budeme sami, tak by som mala k nej iný vzťah. Ale jej je to jedno ešte aj provokuje a pokukáva, či sa pozerám. Už keď viem, že má prísť k nám, bolí ma brucho. A to mám 18 rokov, brat 19. A ešte sa aj stane, že sme doma, ja aj rodičia, tak sa zamknú v izbe a sexujú. Tak to je už úplne trápne. Vadí to aj rodičom, ale nič nepovedia, aby si ju nepohnevali, aby ich neohovárala, aby neboli tí zlí. Brrr. Už zas zvoní a ide k nám. A ja aby som sa pratala z izby a do polnoci sedela v obyvačke s našimi. čo by roboli, keby som aj ja niekoho mala? Ale bohužiaľ nestretla som ešte toho pravého.

milada258

podla mna to co robí nie je v rámci slusnosti, ze ti dá pred niekym ruku pod tricko, nie je to normálne podla mna