Záchvatovité prejedanie

nnika

sony: no ja sa tym akurat tak rozjem. napriklad aj dnes. povedala som si ze si dam len plnenu kapustu s masom. lenze ked som to dojedla, bola som sice uz plna lebo som mala za cely tanier ale aj tak som si dala este rezance s tvarohom. no a makovej a kakaovej strudly sa naozaj nedalo odolat... presla asi hodinka a zjedla som aj celu studentsku pecat. teraz mi je zle a neviem sa ucit:(

sony

nasla som si dnes delenu stravu, ohlasila som to v rodine a ze ideme na to..ale ze dnes este nie, sak snad si napokazime vikend..tak sme mali na obed zdrave gofri..waw..ale zistila som ze netreba jest malo ale praveze vela, ale nie vela ako 5 rozkov s pomazankou ale napr. rezen so zemakmi,ale zjest ho tak kolko ty uznas za vhodne a potom mas aj pol dna pokoj od jedla a vecera zas to iste..ze uz teda nie taje tukove zradlo,ale napr. spagety, ze papat kym ty necitis ze uz nechces dalej ale stopro potom uz papat nebudes ako budes natriskana a ked to zjes takto o 7mej, do noci urcite vydrzis..tak podla mna je to lespie ako sa este aj pres spanim natlacit..

avinka

nnika..tak trochu:DD ale tak ak mas dobru postavu a dokazes aj spalit ,to co zjes, tak ti nic nehrozi.ale ak mas pocit ze vela jes,tak to skus obmedzit ,radsej sa napi alebo sa nejako odputaj od jedla pri nejakej cinnosti.hmm:)

nnika

avinka: mam pocit ze tymto vlastne presviedcas aj samu seba, ze? jasne, mozem si povedat ze je to moje telo ale ja si vzdy najdem aj 10inyx dovodov preco by som sa nemohla prezrat. co sa hmotnosti tyka tak to take zle nie je. je pravda, ze stale kolise, ale okolo tyx 52kg sa to drzi stale...

avinka

nnika..no pravdu povediac ani nie..viem co by som mala a nemala..ale je tazke to dodrziavat ze:)ale skus to ,ine riesenie nevidim,ak nechces aby ti vaha stupala smerom nahor.. je to tvoje telo,tak sa snaz aby malo radost..:)a predsa ani ty s tym urcite nie si spokojna,a ked s niecim nie sme spokojne,treba to zmenit.takze drzim ti palce,je to na tebe.:-)

avinka

nnika..ja viem ze je to otrepane klise,ale pokus sa jest castejsie a v mensich porciach,neprejedaj sa,zastav sa ,porozmyslaj,mysli na svoje telo.drzim ti velmi palce:)

sony

vyhra to urcite nieje,ale ta bolest asi dost podobna..som jedla asi o 7mej parene buchty, v pohode bez vycitiek,ale ja som zabudla ze som si poobede dala prehanadlo (inak na wc ani nechodim..)a potom som sla kukat tv..potom ze idem si chvilku zahopsat na hudbu a v tom sa asi nieco vo mne pohlo a teraz neviem ci to je tym ze som jedla ale ta bolest v bruchu potom som myslela ze asi umrem..a asi hodku potom na wc..super pocit..fakt..idem si akurat pozert nejake stravovanie..sak toto nieje normalne takto si trapit telo..
ak mate nejke tipy sem s nimi!!!:))