Záchvatovité prejedanie

kiara88

vcera som uz minula posledne prehanadla,takze od dnes si to svinstvo uz nekupim a nedam do ust!!boh ma opatruj:))

sewie

tak ked ich chces vylucit to je super!to jezaciatok!a skus sa poradit teda s doktorkou nech ti povie alternativu,aby ta uplne neucpalo:)pocuj s tou volou-ja viem ze je to tazke,ale da sa to-mam overene ze prve tri dni su najtazsie,ale potom to uy ide lahsie a nakoniec ti vobec nepripada krute nejest hranolky ci cipsy ,da sa na to v pohode zvyknut!len to neprehanat!jest treba!

kiara88

praveze sama ich chcem vylucit,pretoze viem,ze to takto nemozem robit stale,do konca zivota!takze sa o to pokusim...

thesiamee

kiara: prehanadla vylucit musis, alebo vylucit chces? to je rozdiel. ked chces, tak chces ty sama, a ked musis tak to chce niekto iny... a asi vies, v ktorom pripade sa ti bude darit to naozaj urobit...

kiara88

sewie,ja mam precitane vsetko o zdravom ziv.style fakt uz by som mohla ist robit poradkinu,ale moj problem bude asi v tom,ze nemam dost pevnu volu a to budem musiet nejak prekonat.tie prehanadla budem musiet vylucit...

iris.

miska, napisala som ti mail. takze Praha?! nemusis ani tak daleko, ale ako je ti lepsie. je to vlastne jedno,hlavne,nech sa rozhodnes a konas, lebo svoje rozhodnutie rychlo menis a to je zle. pa

sewie

kiara,to tvoje cim skor,je v tvojom ptipade momentalne dost prehnane onahlene riesenie,nezda sa ti ze by si najskor mala vyriesit ine veci a az potom chudnutie,...nechces predsa stale byt na prehanadlach-je to nebezpecne-nechces rakovinu zaludka criev..odvoduju a podobne neprijemne zalezitosti...na chudnutie fakt nestaci vela,nejedz mastne, vela ovocia,zreleniny a pohybu,precitaj si clanky o spravnej vyzive o chudnuti-ale nie tie blbe ryuzove diety a podobne sprostosti,tieto drastaky vedu len k jojo efektom,neviem-tiez sa mi zda ze pri tej hmotnosti chudnut nemusis ale mozno mas nejake rizikove partie ktore chces zlepsit,ale na doladenie par kil ti fakt staci len zdravy zivotny styl,ale to si najskor musis vyriesit to travenie a na to treba byt velmi trpeslivy,zrejme si svojmu telu uz dost ublizila a preto to bude trvat dlhsiu dobu,musis pocitat s nejakym neprijemnostami ako je nafuknute brucho ale to su veci s ktorymi ti doktorka spolahlivo pomoze,takze vela zdaru a spravnych rozhodnuti!pa

iris.

sunny to uz napisala vcera. kopirujem:
idem na psychiatricke oddelenie fakultna nemocnica, BA. nevie niekto nieco o nej? vobec neviem co mam cakat