myslite si, ze mam vela veci v kabelke?

Príspevok v téme: myslite si, ze mam vela veci v kabelke?
milla

Minule som od kamaratky, ktora mi podavala kabelku, pocula toto. Ty mas ale tazku kabelku. Co v nej mas kamene? Ona ma totiz v kabelke len 4 veci, kluce, mobil, penazenku a pomadu. Teraz vam poviem svoj obsah kabelky. Rada by som vedela, ci je to vela na bezny den.
1. Pomada, lesk na pery, spirala, ocne tiene, korektor.
2. Hreben.
3. Penazenka.
4. Doklady.
5. Diar.
6. Odlicovacie obrusky.
7. Pero.
8. Zuvacky.
9. Kluce.
10. Mobil.
11. Vreckovky.
12. Flakon s vonavkou.
13. Zrkadielko.
14. Krem v tube.
15. Vlozky a intimky.
Niekedy sa mi zda, ze je to vela, ale mam pocit, ze vsetko potrebujem alebo budem potrebovat, som vdacna za tie velke kabelky, co prisli do mody, som normalna, dakujem.

tina.

ja mám ešte aj náhradné nohavičky. Lebo keď som s priateľom v aute a ja bývam dosť vlhká, tak je blbé dať si ich vlhké naspäť.

limusssia

ak nie si ty normalna tak potom ani ja :D nosim tolko veci ako ty plus mp3, flasu s vodou, usb, nabijacku, casopis.

inkognitoooo

Podľa mňa je to tak akurát. Ja nosím 2x telefón, kľúče, vreckovky, perá, žuvačky, zrkadielko, lesk, peňaženku, doklady, dáždnik, rukavice (teraz v zime), hrebeň, lak na vlasy, zápisník, vložky, tampóny, foťák, nejakú musli tyčinku či inú sladkosť, fľašu s vodou, voňavku.,

xennia

mh, kebyže tam doložiš ešte nejaký ten obed do roboty, či fľašu s vodou, neviem, neviem, zmestilo by sa?? :) Ja som tiež vďačná za to že sú k dostatiu aj veľké kabelky kedysi tak tomu nebolo :) Ja tam niekedy dám aj celý nákup a nemusím to ťahať v rukách..

elvirka

Ak nosite to, co potrebujete, tak je to OK. Ak potrebujes nosit so sebou diar ci intimky, je to OK. Horsie je to v pripade, ked tam nosis veci, ktore nevytiahnes ako je mesiac dlhy...

klarka12

ten vreckovy nozik ja nosim plus vsetko, co si pisala a myslim, ze este viac- diar, sluchatka, usbcko, peracnik, mobil viac kusov, cigy, zapalovac, gumicka, lieky, obcas jedlo a kniha a raz do tyzdna, ked mam jogu aj ciste ponozky:-) takze vdakabohu za velike kabelky:-)))